DRESSAGE ESTONIA riietuse tellimine

Pakume kõikidele Eesti koolisõidu fännidele võimalust osta endale riietus, mida kandes näitate toetust meie kaunile ratsadistsipliinile ja aitate populariseerida koolisõitu kui spordiala.. Valitud said parima hinna-kvaliteedi suhtega tooted, mis on heast materjalist, vastupidava kvaliteediga ning hoolikalt läbimõeldud detailidega.

NB! Kõik joped tulevad ühesugused, teisi värve pole võimalik valida!

Tellitud suurust pole kahjuks võimalik vahetada ja tellitud kaupa pole võimalik tagastada, nii et palun jälgida tähelepanelikult mõõdutabeleid. Softshelli naiste M suuruse ja polo naiste L suuruse näidiseid on võimalik näha Tallinnas, selleks palume kokku leppida: Teele Tohver, AS Roi, Madara 14, teele@roi.ee

Tellimine: Vormiga saab korraga tellida ühe jope ja/või ühe polo. Kui soovite tellida rohkem tooteid, siis iga järgmise jope/polo jaoks palume täita uus vorm.

ESITA TELLIMUS

 

Tellimus sai lukku 30. juunil! Teatame kui hakkame uut tellimust kokku panema!

Tellimuste eest tasumine toimub SEB arvele EE581010011699045222 Eva-Maria Vint-Warmington. Tellimuse tarneaeg alates kogutud tellimuse ära saatmisest on ca 2-3 nädalat.

Küsimused tellimise kohta:  eva-maria.vw@sympatico.ca
Küsimused mõõtude kohta: teele@roi.ee

 

DRESSAGE ESTONIA softshell jope    Hind: 86 EUR

Estonian Dressage softshell

 

 

 

 

 

 

Softshell jope eemaldatava kapuutsiga. Tõmblukud ees ja taskutel. Velkroklapiga reguleeritav varrukas. Neljas suunas veniv materjal, hingav ja ilmastikukindel. Materjal 90% polyester ja 10% elastaan, voodriks 100% polyester mikofllis. 300 g/m². Seljal tikitud kiri DRESSAGE ESTONIA, ees tikitud Eesti Koolisõidu logo. Saadaval naiste ja meeste mudelid.

Naiste suurused XS-XXL
Meeste suurused XS-XXXL
Naiste ja meeste softshelli suuruste tabel
Mõõtmistabeli selgitused

 

DRESSAGE ESTONIA polo särk     Hind: 36 EUR

Polod

 

 

 

 

 

 

Kvaliteetne polosärk kiirestikuivavast cool-fit materjalist, mis viib niiskuse efektiivselt kehast eemale. Dekoratiivne kontrast-toon kaelusel, varrukaotstel ja küljepaneelidel. Erinevalt paljudest teistest cool-fit polodest, on selle särgi materjal veniv – seega sportimiseks mugav ja seljas kerge. Materjal: 100% polyester | Kaal: 150 g/m2 | Masinpesu 40°.  Seljal trükitud kiri DRESSAGE ESTONIA, ees trükitud Eesti Koolisõidu logo. Saadaval naiste ja meeste mudelid.

Naiste suurused S-XXL
Meeste suurused S-XXL
Naiste polo suuruste tabel
Meeste polo suuruste tabel