MTÜ Eesti Ratsutamisterapeutide Liit

MTÜ Eesti Ratsutamisterapeutide Liit – HOBUTEENUSTE KATALOOGIS

Ärinimi: MTÜ Eesti Ratsutamisterapeutide Liit

Tegevuspiirkond: Kogu Eesti

Kontakttelefon(id): Tuuli Bürkland, 53447388

E-post: tuuli.byrkland@gmail.com

Koduleht: http://ratsutamisteraapia.weebly.com/

Liikmete kontaktid:

Ere Raudsepp: raudseppe@ph.ee, 5542602
Asukoht: Pärnumaa
Ratsutamisterapeudina tegev/mittetegev: Tegev
Teraapia suund: Füsioteraapia

Tuuli Bürkland: tuuli.byrkland@gmail.com, 53447388
Asukoht: Tartumaa
Ratsutamisterapeudina tegev/mittetegev:Tegev
Teraapia suund: Füsioteraapia

Elerin Innos: elerin@gmail.com, 55628488
Asukoht: Järvamaa
Ratsutamisterapeudina tegev/mittetegev:Tegev
Teraapia suund: Füsioteraapia

Monika Salumaa: monika.salumaa@gmail.com, 5107844
Asukoht: Läänemaa
Ratsutamisterapeudina tegev/mittetegev: Tegev
Teraapia suund: Tegevusteraapia

Tiiu Soodla: tiiu.soodla@gmail.com, 5116151
Asukoht: Valgamaa
Ratsutamisterapeudina tegev/mittetegev: Tegev
Teraapia suund: Kõneteraapia

Ene Kont: ene.kont@gmail.com, 5110293
Asukoht: Harjumaa
Ratsutamisterapeudina tegev/mittetegev: Tegev
Teraapia suund: Psühholoogia

Kaili Allmägi: allmagi@neti.ee, 5099231
Asukoht: Harjumaa
Ratsutamisterapeudina tegev/mittetegev: Tegev
Teraapia suund: Psühholoogia

Hele Aluste: hele@myyri.ee, 5026264
Asukoht: Järvamaa
Ratsutamisterapeudina tegev/mittetegev: Tegev
Teraapia suund: Psühholoogia

Marika Lepp: herbiina@hot.ee, 56980619
Asukoht: Võrumaa
Ratsutamisterapeudina tegev/mittetegev: Tegev
Teraapia suund: Psühholoogia