Loading Events

« All Events

Ratsutamistreenerite kutseeksam – toimumisaeg on muutunud!

29/11

Ratsaliit korraldab 29.novembril 2017 treenerikutse taotlejatele (EKR-3) kutseeksami.
Treenerikutse taotlejatel palume varakult tutvuda vajalike dokumentide ja infoga Ratsaliidu kodulehel Treener – treenerikutse taotlemine.

Samas toimub ka kutsetaset tõsta soovijatele kutseeksam. Vajalikku infot leiab lehelt Treener – treenerikutse taotlemine.

Kutseeksamile registreerimine ja dokumentide esitamine toimub Spordiregistris ja selleks peate sisse logima. Täpsemalt vaadake juhendit Dokumendid treeneritele lehelt.
Kutsetaotlejad peavad samuti Õppepraktika(4 dokumenti) laadima Spordiregistrisse PDF failina.

Dokumentide esitamise tähtaeg on 10.november 2017. Hiljem esitatud dokumente ei arvestata.
Kui tekib küsimusi dokumentide sisu- või üleslaadimise kohta, siis palume küsimused esitada e-mailil Therje@ratsaliit.ee.
Kutsetaotlejatel on võimalik esitada komisjonile avaldus ratsutamisoskuse eksamiosast vabastuse taotlemiseks vabas vormis mõjuva põhjendusega. Avaldus saata e-mailile Therje@ratsaliit.ee hiljemalt 10.nov.2017.
Komisjoni otsus vabastuse kohta teatatkse taotlejale koos teatega eksamile pääsemise või mittepääsemisega hiljemalt 21.novembril Spordiregistris näidatud e-maili aadressile.

Kutsetaset tõsta taotlejatele on kohustuslik esitada essee või vaatlusanalüüs. Täpsem info selle kohta ilmub oktoobri lõpus siin lehel.

Details

Date:
29/11
Website:
http://www.ratsaliit.ee

Organizer

Eesti Ratsaspordi Liit
Website:
http://www.ratsaliit.ee/

Venue

Tallinn
Website:
www.ratsaliit.ee