est | eng

EESTI RATSASPORDI LIIDU VÕISTLUSTE KALENDERPLAAN 2009

Klikkides allajoonitud nimetusel leiad tulemused.

JAANUAR
Algus Lõpp Võistlusala Võistluse nimetus Koht Riik Tase Korraldaja
10.01. 10.01.   takistussõit Liivimaa Sisehooaja I etapp Saksa RK Eesti 120 Liivimaa RK/MTÜ Viplala
24.01. 24.01.   takistussõit Talvine Ponikarikas I etapp Veskimetsa Eesti 100 Tondi RSK/Tallinna RSK
25.01. 25.01.   koolisõit Koolisõidu Karikas I etapp Niitvälja Eesti R,M,L,A Niitvälja RSK
                 
VEEBRUAR
Algus Lõpp Võistlusala Võistluse nimetus Koht Riik Tase Korraldaja
07.02. 07.02.   takistussõit Veskimetsa Talvekarikas Veskimetsa Eesti 130 Tallinna RSK
14.02. 14.02.   takistussõit Liivimaa Sisehooaja II etapp Saksa RK Eesti 120 Liivimaa RK/MTÜ Viplala
14.02. 14.02.   koolisõit Koolisõidu Karikas II etapp Ruila Eesti A RK Kuldne Kabi/Ruila Tall
21.02. 22.02.   takistussõit ERL Talvine GP I etapp Vääna Eesti 130 MTÜ Vääna Ratsakeskus
21.02. 21.02.   koolisõit Lagedi Mõisa Talvine Võistlus / KS Karikas II etapp Loo Eesti R,M,L RSK Nancy
22.02. 22.02.   kestvusratsut Ruila Kestvusratsutamine Ruila Eesti   RK Kuldne Kabi/Ruila Tall
28.02. 28.02.   takistussõit ERL Talvine GP II etapp Ruila Eesti 130 RK Kuldne Kabi/Ruila Tall
                 
MÄRTS      
     
Algus Lõpp Võistlusala Võistluse nimetus Koht Riik Tase Korraldaja
01.03. 01.03.   takistussõit Talvine Ponikarikas II etapp Märjamaa Eesti 100 Märjamaa SK
07.03. 07.03.   takistussõit Talverõõmud Takistussõidus / SMV Juuniorid Veskimetsa Eesti 120 OÜ Bestamer/Tallinna RSK
07.03. 07.03.   koolisõit Koolisõidu Karikas III etapp / Lagedi Mõisa Kevad Loo Eesti R,M,L RSK Nancy
08.03. 08.03.   takistussõit ERL Talvine GP III etapp Veskimetsa Eesti 130 OÜ Bestamer/Tallinna RSK
14.03. 14.03.   koolisõit Koolisõidu Karikas III etapp Rahula Eesti A Rahula Pihlaka Talu
14.03. 14.03.   takistussõit Talveralli Karikas 2009 Kilgi tall Eesti 130 Tarumaa RSK/Kilgi tall
18.03. 18.03.   koolisõit Koolivaheaja Koolisõit Tondi Eesti M Tondi RSK
21.03. 21.03.   takistussõit Talvine Ponikarikas III etapp Tondi Eesti 100 Tondi RSK
28.03. 28.03.   takistussõit Talveralli Karikas 2009 Luunja Eesti 130 Tarumaa RSK/Kilgi tall
28.03. 28.03.   koolisõit SMV Poniklass Tondi Eesti L Tondi RSK
29.03. 29.03.   kahevõistlus SMV Seeniorid / Juuniorid Koordi Tallid Eesti Raske A Järvamaa RSK/Koordi Tallid
                 
APRILL              
     
Algus Lõpp Võistlusala Võistluse nimetus Koht Riik Tase Korraldaja
04.04. 04.04.   takistussõit Talvine Ponikarikas IV etapp Koordi Tallid Eesti 100 Järvamaa RSK
04.04. 05.04.   takistussõit Ruila Indoor / SMV Noored / ERL Talvine GP IV etapp Ruila Eesti 130 RK Kuldne Kabi/Ruila Tall
05.04. 05.04.   kahevõistlus SMV Noored ja Tartu Linna MV Saksa RK Eesti Raske C Liivimaa RK/MTÜ Viplala
11.04. 11.04.   kahevõistlus SMV Poniklass Veskimetsa Eesti Kerge A Tondi RSK
11.04. 12.04.   takistussõit ERL Talvine GP finaal / SMV seeniorid   Koduleht Niitvälja Eesti 140 OÜ Bestamer
11.04. 11.04.   koolisõit SMV Noored Loo Eesti   RSK Nancy
12.04. 12.04.   kestvusratsut  Kiviloo Kevad Kiviloo Eesti 80 RSK Parkuur
18.04. 18.04.   takistussõit Liivimaa Sisehooaja III etapp Saksa RK Eesti 120 Liivimaa RK/MTÜ Viplala
18.04. 19.04.   koolisõit Koolisõidu Karikas IV etapp / SMV Juuniorid Veskimetsa Eesti A,L,M,R RSK Domingo
25.04. 25.04.   takistussõit SMV Poniklass Tondi Eesti 105 Tondi RSK
26.04. 26.04.   koolisõit SMV Seeniorid Loo Eesti R RSK Nancy
26.04. 26.04.   takistussõit Tondi Karikas / Talvine Ponikarikas finaal Tondi Eesti 105 Tondi RSK
                 
MAI
     
Algus Lõpp Võistlusala Võistluse nimetus Koht Riik Tase Korraldaja
01.05. 01.05.   kestvusratsut EMV Poniklass Saksa RK Eesti 30 km Liivimaa RK/MTÜ Viplala
01.05. 02.05.   takistussõit Luunja Volber Luunja Eesti 140 Tartumaa RSK
02.05. 02.05.   takistussõit Perila Kevad / Suvine Ponikarikas I etapp Perila Eesti 125 Tondi RSK
02.05. 02.05.   koolisõit Tartu Linna MV / Liivimaa I etapp Saksa RK Eesti   Liivimaa RK/MTÜ Viplala
03.05. 03.05.   takistussõit Liivimaa Suvine I etapp / Tartu Linna MV Saksa RK Eesti 120 Liivimaa RK/MTÜ Viplala
03.05. 03.05.   koolisõit Perila Koolisõit Perila Eesti   Tondi RSK/OÜ Novaarendus
09.05. 09.05.   kestvusratsut EMV Seeniorid Kurgjärve Eesti 120 RK Kuldne Kabi
09.05. 10.05.   takistussõit Palladium Cup I etapp / Vääna Kevadkarikas Vääna Eesti 135 MTÜ Vääna Ratsaskeskus
16.05. 16.05.   kolmevõistlus Tartu Linna MV Kolmevõistluses Saksa RK Eesti Keskm B Liivimaa RK/MTÜ Viplala
23.05. 23.05.   kolmevõistlus Kvalifikatsioonivõistlus Juurimaa Eesti Keskm B Märjamaa SK
30.05. 30.05.   takistussõit Suvine Ponikarikas II etapp / Noorte Võistk. I etapp Veskimetsa Eesti 125 Tallinna RSK/OÜ Ratsasport
30.05. 30.05.   koolisõit Koolisõidu Karikas V etapp Liivaku Tallid Eesti R,M,L,A Liivaku Tallid/Viljandimaa RSK
                 
JUUNI
     
Algus Lõpp Võistlusala Võistluse nimetus Koht Riik Tase Korraldaja
13.06. 13.06.   takistussõit Liivimaa Suvine II etapp Saksa RK Eesti 120 Liivimaa RK/MTÜ Viplala
13.06. 14.06.   kolmevõistlus Kurtna Karikas / Tutvumiklass Kurtna Eesti Keskm Kurtna RK
19.06. 21.06.   takistussõit PC II etapp / EMV Noored & Kernu Derby Ruila Eesti 140 RK Kuldne Kabi & Ruila Tall
27.06. 27.06.   takistussõit Veskimetsa Suvekarikas / Noorte Võistk. II etapp Veskimetsa Eesti 125 Tallinna RSK
28.06. 28.06.   koolisõit Koolisõidu Karikas VI etapp Niitvälja Eesti R,M,L,A Niitvälja RSK
                 
JUULI
     
Algus Lõpp Võistlusala Võistluse nimetus Koht Riik Tase Korraldaja
05.07. 05.07.   takistussõit Suvine Ponikarikas III etapp Märjamaa Eesti 100 Märjamaa SK
10.07. 12.07.   takistussõit CSI*-W / EMV Seen. ja Juun. / Noorte Võistkondlik Ruila Eesti 150  
18.07. 18.07.   takistussõit Suvine Ponikarikas IV etapp / Raikküla Karikas Raikküla Eesti 120 RSK Ruttar
18.07. 18.07.   koolisõit Liivimaa II etapp Saksa RK Eesti R Liivimaa RK/MTÜ Viplala
19.07. 19.07.   kestvusratsut EMV Juuniorid Pallase tallid Eesti   RSK Parkuur
25.07. 26.07.   koolisõit EMV Poniklass ja Juuniorid Perila Eesti   Tondi RSK/OÜ Novearendus
                 
AUGUST
     
Algus Lõpp Võistlusala Võistluse nimetus Koht Riik Tase Korraldaja
01.08. 02.08.   takistussõit Palladium Cup III etapp / Luunja Karikas Luunja Eesti 140 Tartumaa RSK
02.08.  02.08.    koolisõit  Toominga Talli treeningvõistlus  Toominga tall  Eesti  RSK Kentaur 
08.08. 09.08.   takistussõit Kärdla Ratsupäevad Hiiumaa Eesti 130 Hiiumaa RSK
08.08. 08.08.   kestvusratsut EMV Noored Virve Talu Eesti   Liivimaa RK/MTÜ Viplala
08.08. 08.08.   kolmevõistlus Niitvälja Kolmevõistlus / EMV Noored  Niitvälja Eesti Raske C Niitvälja RSK/Niitvälja Tallid
08.09. 09.08.   rakend Ruila Rakend Ruila Eesti   RK Kuldne Kabi/Ruila Tall
09.08.  09.08.    koolisõit  EMV Noored  Niitvälja  Eesti  Niitvälja  RSK/Niitvälja Tallid 
14.08. 15.08.   KS/KV Noorhobuste Tšempionaat Saksa RK Eesti   Liivimaa RK/MTÜ Viplala
15.08. 15.08.   takistussõit Palladium Cup Finaal  Ruila Eesti 140 RK Kuldne Kabi/Ruila Tall
20.08. 20.08.   takistussõit Reinu Kapp / Suvine Ponikarikas V etapp Kõruse Eesti 120 Saaremaa RSK
22.08.  22.08.    takistussõit  Narva Grand Prix Narva  Eesti  R135  RSK Mondes 
22.08. 22.08.   kestvusratsut Soometsa Karikas Soometsa Eesti   RSK Parkuur
22.08. 23.08.   takistussõit Noorhobuste Tšempionaat  Saksa RK Eesti   Liivimaa RK/MTÜ Viplala
22.08. 23.08.   kolmevõistlus EMV Juuniorid Saksa RK Eesti Raske B Liivimaa RK/MTÜ Viplala
23.08. 23.08.   koolisõit Koolisõidu Karikas Finaal Ruila Eesti R,M,L,A RK Kuldne Kabi/Ruila Tall
22.08. 23.08.   takistussõit EMV ponid/ Ponikarikas Finaal / Perila Karikas Perila Eesti 135 Tondi RSK/OÜ Novaarendus
28.08. 29.08.   kolmevõistlus EMV Poniklass  Juurimaa Eesti Kerge A Märjamaa SK
28.08. 28.08.   TS/KS  Ratsakoolide MV Kukrumäe Eesti   RSK KRT/Kukrumäe Talu
29.08. 30.08.   koolisõit EMV seeniorid  Toominga tall  Eesti   RSK Kentaur
                 
SEPTEMBER
     
Algus Lõpp Võistlusala Võistluse nimetus Koht Riik Tase Korraldaja
03.09. 05.09.   koolisõit FEI Dressage Challenge  Liivaku Tallid  Eesti    Liivaku Tallid 
05.09.  05.09.    takistussõit  Virumaa Karikas  Vaikla  Eesti  R110  RSK Vaikla 
05.09. 05.09.   takistussõit Liivimaa III etapp Saksa RK Eesti R120  Liivimaa RK/MTÜ Viplala
12.09. 12.09.   takistussõit Saaremaa Suvekarikas 2009  Kuressaare Eesti 110 Saaremaa RSK
19.09. 19.09.   kestvusratsut Kiviloo Sügis Kiviloo Eesti   RSK Parkuur
                 
OKTOOBER              
     
Algus Lõpp Võistlusala Võistluse nimetus Koht Riik Tase Korraldaja
                 
10.10. 10.10.   koolisõit Lagedi Mõisa Sügis I  Lagedi mõis Eesti   RSK Nancy
29.10. 29.10.   takistussõit Koolivaheaja Takistussõit Tondi Eesti   Tondi RSK
30.10.  01.11.    takistussõit  Vääna Sügis 2009  Vääna  Eesti  R135  Vääna Ratsakeskus 
                 
NOVEMBER  
     
Algus Lõpp Võistlusala Võistluse nimetus Koht Riik Tase Korraldaja
07.11. 07.11.   koolisõit Lagedi Mõisa Sügis II Lagedi mõis Eesti   RSK Nancy
                 
DETSEMBER        
                 
Algus Lõpp Võistlusala Võistluse nimetus Koht Riik Tase Korraldaja
19.12. 20.12.   takistussõit Tartumaa Jõul - jäi külma tõttu ära Luunja Eesti 135 Tartumaa RSK

 

 




banner

banner

banner

banner



banner

banner

banner