est | eng

EESTI RATSASPORDI LIIDU VÕISTLUSTE KALENDERPLAAN 2010

J = juhend ja T = tulemused.

JAANUAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Algus

Lõpp

Võistlusala

Võistluse nimetus

 J

 T

Koht

Riik

Tase

Korraldaja

16.01.

16.01.

takistussõit

Niitvälja Talvekarikas

s1976

s1976

Niitvälja

Eesti

130

Niitvälja RSK

23.01.

23.01.

takistussõit

Ruila Talv / Talvine Ponikarikas I Etapp    JÄI ÄRA

s1976

 

Ruila

Eesti

130

Ruila Tall

30.01. 

31.01. 

takistussõit 

Vääna Talv 

s1976 s1976

Vääna 

Eesti 

130 

Vääna Ratsakeskus 

30.01.

31.01.

koolisõit

ERL Talvine Koolisõidu Karikas I Etapp

s1976

s1976

Niitvälja

Eesti

R,M,L,A

Niitvälja RSK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VEEBRUAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Algus

Lõpp

Võistlusala

Võistluse nimetus

 J

 T

Koht

Riik

Tase

Korraldaja

06.02.

06.02.

takistussõit

ERL Talvine Ponikarikas II Etapp / Kurtna Talv 2010

s1976

s1976

Kurtna

Eesti

125

Kurtna RK

13.02.

13.02.

takistussõit

Veskimetsa Talvekarikas

s1976

s1976

Veskimetsa

Eesti

130

Tallinna RSK

14.02.

14.02.

koolisõit

Tondi Talv

s1976

s1976

Tondi

Eesti

A-M

Tondi RSK

20.02.

20.02.

koolisõit

ERL Talvine Koolisõidu Karikas II Etapp   

s1976

s1976

Lagedi

Eesti

R,M,L

RSK KRT

21.02.

21.02.

takistussõit

ERL Talvine Karikas I Etapp

s1976

s1976

Niitvälja

Eesti

140

Niitvälja RSK

21.02.

21.02.

koolisõit

ERL Talvine Koolisõidu Karikas II Etapp

s1976

s1976

Rahula

Eesti

A

Rahula Tall

24.02.

24.02. 

kestvusrats 

Ruila Talvine Kestvusratsutamine 

s1976 s1976

Ruila 

Eesti 

 

Ruila Tall 

27.02.

28.02.

takistussõit

ERL Talvine Karikas II Etapp / ERL Talvine Ponikarikas III Etapp

s1976

s1976

Ruila

Eesti

130

Ruila Tall

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MÄRTS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Algus

Lõpp

Võistlusala

Võistluse nimetus

 J

 T

Koht

Riik

Tase

Korraldaja

06.03.

07.03.

takistussõit

Talverõõmud Takistussõidus / ERL Talvine Karikas III Etapp

s1976

s1976

Veskimetsa

Eesti

130

OÜ Bestamer/Tallinna RSK

06.03.

06.03.

koolisõit

ERL Talvine Koolisõidu Karikas III Etapp  

s1976

s1976

Lagedi

Eesti

R,M,L

RSK KRT

13.03.

13.03.

takistussõit

Juurimaa Talv / ERL Talvine Ponikarikas IV Etapp

s1976

s1976

Märjamaa

Eesti

100

Märjamaa SK

14.03.

14.03.

takistussõit

Kurtna Talv Vol.2 2010

s1976

s1976

Kurtna

Eesti

120

Kurtna RK

14.03.

14.03.

koolisõit

ERL Talvine Koolisõidu Karikas III Etapp

s1976

s1976

Ruila

Eesti

A

Ruila Tall

18.03.

21.03.

takistussõit

MK CEL Finaal / CSIJY

s1976

Tallinn

Eesti

RV 160

 

19.03.

20.03.

koolisõit

CDI1*

s1976

s1976

Tallinn

Eesti

RV

 

23.03.  23.03.  koolisõit  Koolivaheaja Koolisõit  s1976 s1976 Tondi  Eesti  A,L,..  Tondi RSK 

26.03.

26.03.

takistussõit

ERL Talvine Ponikarikas V Etapp

s1976

s1976

Tondi

Eesti

95

Tondi RSK

27.03.

27.03.

koolisõit

Vääna Koolisõit

s1976

s1976

Vääna

Eesti

 

Vääna Ratsakeskus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

APRILL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Algus

Lõpp

Võistlusala

Võistluse nimetus

 J

 T

Koht

Riik

Tase

Korraldaja

03.04.  03.04.  kestvusrats  Kiviloo Kevad  s1976 s1976 Kiviloo Eesti  80km  RSK Parkuur 

03.04.

03.04.

koolisõit

ERL Talvine Koolisõidu Karikas Finaal  

s1976

s1976

Kurtna

Eesti

R,M,L,A

Kurtna RK

04.04.  04.04.  koolisõit  Talvine Talendijaht Koolisõidus s1976 s1976 Kurtna  Eesti    Kurtna RK 

04.04.

04.04.

takistussõit

ERL Talvine Ponikarikas VI Etapp

s1976

s1976

Koordi Tallid

Eesti

95

Järvamaa RSK

10.04.

10.04.

koolisõit

Tondi Karikas

s1976

s1976

Tondi

Eesti

A-M

Tondi RSK

10.04. 

11.04. 

kolmevõistlus 

Kurtna Talvine Kolmevõistlus 

s1976

s1976 Kurtna

Eesti 

Keskm B 

Kurtna RK 

11.04.

11.04.

takistussõit

ERL Talvine Karikas IV Etapp / ERL Talvine Ponikarikas Suure Ringi Finaal

s1976

s1976

Ruila

Eesti

130

Ruila Tall

17.04.

17.04.

koolisõit

Veskimetsa Kevadkarikas

s1976

s1976

Veskimetsa

Eesti

A,L,M,R

RSK Domingo/Tallinna RSK

17.04.

18.04.

takistussõit

ERL Talvine Karikas Finaal

s1976

s1976

Niitvälja

Eesti

140

Niitvälja RSK

24.04.

24.04.

takistussõit

Kurtna Kevad 2010

s1976

s1976

Kurtna

Eesti

130

Kurtna RK

24.04.  24.04.  takistussõit 

Tondi Karikas / ERL Talvine Ponikarikas Väike Finaal

s1976 s1976

Tondi 

Eesti 

105 

Tondi RSK/OÜ Novaarendus
25.04.

25.04. 

koolisõit 

Koolisõidu ABC I etapp

s1976

s1976 Rahula  Eesti    

Rahula Tall

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Algus

Lõpp

Võistlusala

Võistluse nimetus

 J

 T

Koht

Riik

Tase

Korraldaja

01.05.

01.05.

kestvusrats

EMV Poniklass

s1976

s1976

Perila

Eesti

80

RSK Parkuur

01.05.

01.05.

koolisõit

Perila Koolisõit / ERL Suvine Koolisõidu Karikas I Etapp

s1976

s1976

Perila

Eesti

R,M,L,A

Tondi RSK/OÜ Novaarendus

01.05.

02.05.

takistussõit

Luunja Volber 2010

s1976

s1976

Luunja

Eesti

130

Tartumaa RSK

02.05.

02.05.

takistussõit

Perila Kevad / Suvine Ponikarikas I Etapp

s1976

s1976

Perila

Eesti

125

Tondi RSK

09.05.  09.05. 

kolmevõistlus 

Hiiumaa Lahtised Meistrivõistlused 

s1976 s1976

Kassari 

Eesti 

Kerge B 

Kassari RM 

15.05.  15.05.  takistussõit  Niitvälja Kevadkarikas 2010  s1976 s1976 Niitvälja  Eesti 135   

16.05.

16.05.

takistussõit

Dibi Cup / Suvine Ponikarikas II etapp

s1976

s1976

Kukrumäe

Eesti

90

RSK KRT

21.05. 23.05.  kestvusrats  CEI1* / CEI2* / CEIJY1* / CEIJY2*
EMV Seeniorid
s1976
s1976
s1976 Kurgjärve Eesti  RV  RK Ruila Tall 

22.05.

22.05.

kolmevõistlus

Kvalifikatsioonivõistlus

s1976

s1976

Juurimaa

Eesti

Keskm B

Märjamaa SK

22.05.  22.05.  takistussõit 

Palladium Cup I Etapp

s1976 s1976

Veskimetsa 

Eesti 

135  Tallinna RSK

27.05.

30.05.

takistussõit

CSI1*  Ruila Kevadtuur 
Suvine Ponikarikas II Etapp
Baltic Riders Tour 2010 reeglid leiad siit

s1976
s1976

s1976
s1976

Ruila

Eesti

RV 145

Ruila Tall

29.05.  29.05.  koolisõit 

ERL Suvine Koolisõidu Karikas II Etapp

s1976 s1976

Liivaku 

Eesti R,M,L,A Liivaku Tallid

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JUUNI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Algus

Lõpp

Võistlusala

Võistluse nimetus

 J

 T

Koht

Riik

Tase

Korraldaja

03.06.

06.06.

takistussõit

CSI1* / Ruila Derby

s1976

s1976

Ruila

Eesti

RV 145

Ruila Tall

06.06. 06.06. koolisõit  Koolisõidu ABC II Etapp  s1976 s1976 Liivaku Eesti    LiivakuTallid 
12.06.  12.06.  takistussõit  Palladium Cup II Etapp  s1976 s1976 Särevere  Eesti  125 Järvamaa KHK
12.06. 12.06.  kolmevõistlus  Kurtna Karikas 2010  s1976 s1976 Kurtna Eesti  Keskm B  Kurtna RK 
20.06.  20.06.  kestvusrats 

EMV Juuniorid 

s1976 s1976 Pallase Tallid  Eesti  80 RSK Parkuur 

20.06.

20.06.

koolisõit

ERL Suvine Koolisõidu Karikas  III Etapp

s1976

s1976

Niitvälja

Eesti

R,M,L,A

Niitvälja RSK

24.06.  26.06.  takistussõit 

Vääna Jaanivõistlus / EMV Juuniorid 

s1976 s1976

Vääna 

Eesti 

130

Vääna Ratsakeskus 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JUULI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Algus

Lõpp

Võistlusala

Võistluse nimetus

 J

 T

Koht

Riik

Tase

Korraldaja

03.07.  03.07.  koolisõit  ERL Suvine Koolisõidu Karikas IV Etapp s1976 s1976 Kukrumäe Eesti A RSK KRT
04.07. 04.07.  takistussõit  Suvine Ponikarikas III Etapp / Pöide Ponikarikas s1976 s1976 Kõrkvere Eesti 110 Saaremaa RSK
04.07.  04.07.  kolmevõistlus  EMV Juuniorid / Niitvälja Karikas s1976 s1976 Niitvälja  Eesti  Keskm B  Niitvälja RSK 

10.07.

10.07.

takistussõit

Suvine Ponikarikas IV Etapp / Juurimaa Suvi

s1976

s1976

Juurimaa

Eesti

100

Märjamaa SK

10.07.

10.07.

koolisõit

ERL Suvine Koolisõidu Karikas  IV Etapp

s1976

s1976

Lagedi

Eesti

R,M,L

RSK KRT

17.07.

17.07.

takistussõit

Raikküla Karikas / Suvine Ponikarikas V Etapp

s1976

s1976

Raikküla

Eesti

110

RSK Ruttar

18.07.  18.07.  koolisõit  Koolisõidu ABC III etapp  s1976 s1976 Veskimetsa Eesti    Tallinna RSK

24.07.

25.07.

koolisõit

EMV Poniklass / Juuniorid

s1976

s1976

Perila

Eesti

 

Tondi RSK/OÜ Novearendus

24.07.  25.07.  takistussõit  EMV Noored ja Seeniorid s1976 s1976 Ruila  Eesti  140  Ruila Tall 
24.07.  25.07.  rakendisport  Pärna Rakend 2010  s1976 s1976 Pärna talu  Eesti    Pärna talu
31.07.  31.07.  kestvusrats 

EMV Noored 

s1976 s1976 Virve Talu  Eesti    Liivimaa RK 

31.07.

01.08.

takistussõit

30 Aastat Luunja Karikat

s1976

s1976

Luunja

Eesti

140

Tartumaa RSK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AUGUST

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Algus

Lõpp

Võistlusala

Võistluse nimetus

 J

 T

Koht

Riik

Tase

Korraldaja

07.08.

08.08.

takistussõit

Kärdla Ratsupäevad / Palladum Cup III Etapp

s1976

s1976

Linnumäe

Eesti

130

Hiiumaa RSK

13.08.

13.08.

takistussõit

Virumaa Karikas

s1976

s1976

Vaikla

Eesti

110

RSK Vaikla

14.08.  14.08. 

koolisõit

ERL Suvine Koolisõidu Karikas  Finaal

s1976 s1976 Ruila Eesti 

R,M,L,A  

Ruila Tall

14.08.

15.08.

takistussõit  PC Finaal / EMV Poniklass

s1976

s1976

Niitvälja

Eesti

Niitvälja RSK 

18.08.

18.08.

kolmevõistlus

EMV Poniklass

s1976

s1976

Juurimaa

Eesti

 

Märjamaa SK

20.08.

20.08.

takistussõit

Reinu Kapp

s1976

s1976

Kõruse

Eesti

120

Saaremaa RSK

21.08.  21.08.  kestvusrats  Soometsa Karikas  s1976 s1976 Soometsa Eesti    RSK Parkuur / Audruranna  
21.08.  22.08.  koolisõit  EMV Seeniorid / Noored s1976 s1976 Vääna Eesti    Vääna Ratsakeskus 
21.08.  22.08.  takistussõit  Perila Karikas / Suvine Ponikarikas Finaal  s1976 s1976 Perila Eesti    Tondi RSK/OÜ Novaarendus

28.08.

28.08.

takistussõit

Vändra Karikas 2010

s1976

s1976

Vändra

Eesti

120

Vändra RSK

28.08.

28.08.

takistussõit

Narva Grand Prix 2010

s1976

s1976

Narva

Eesti

135

RSK Mondes

29.08.

29.08.

TS/KS

Ratsakoolide MV                  Üldreeglid leiad siit

s1976

s1976

Veskimetsa

Eesti

 

Tallinna RSK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SEPTEMBER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Algus

Lõpp

Võistlusala

Võistluse nimetus

 J

 T

Koht

Riik

Tase

Korraldaja

03.09.

05.09.

kolmevõistlus

CCI1* / CIC2* 
EMV Seeniorid / Kurtna Avatud Klass (Keskm B)

s1977
s1976

s1976

Kurtna

Eesti

RV / R

Kurtna RK

05.09.  05.09.  takistussõit  Perila Sügis 2010  s1976 s1976 Perila  Eesti 120 Perila Tallid / Tondi RSK 
08.09.  09.09. 

koolisõit 

FEI Dressage Challenge 

s1976 s1976

Liivaku Tallid 

Eesti 

R,M,L,A

Liivaku Tallid 

11.09. 12.09.  TS/KS/3V Noorhobuste Tšempionaat 2010
EMV Noored ja avatud klass
s1976
s1976
s1976 Kurtna Eesti  Kurtna RK 
12.09. 12.09.  takistussõit Kurtna Sügis 2010                              JÄI ÄRA s1976   Kurtna Eesti  125 Kurtna RK 
25.09. 25.09.  takistussüit  Ruila Sügis

s1976

s1976 Ruila Eesti 

120 

Ruila Tall

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OKTOOBER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Algus

Lõpp

Võistlusala

Võistluse nimetus

 J

 T

Koht

Riik

Tase

Korraldaja

02.10.  02.10. koolisõit  Koolisõidu ABC IV etapp  s1976 s1976 Niitvälja  Eesti    Niitvälja RSK 
02.10.  02.10.  kestvusrats  Kiviloo Sügis  s1976 s1976 Kiviloo  Eesti    RSK Parkuur 

03.10.

03.10.

koolisõit

Lagedi Sügis

s1976

s1976

Lagedi

Eesti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVEMBER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Algus

Lõpp

Võistlusala

Võistluse nimetus

 J

 T

Koht

Riik

Tase

Korraldaja

13.11.

14.11.

takistussõit

Vääna Sügis

s1976

s1976

Vääna

Eesti

135

Vääna Ratsakeskus

20.11. 20.11.  koolisõit  Koolisõidu ABC Finaal  s1976 s1976 Vääna Eesti    Vääna Ratsakeskus 

27.11.

27.11.

takistussõit

Ruila Maneeživõistlus              

s1976

s1976

Ruila

Eesti

125

Ruila Tall

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DETSEMBER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Algus

Lõpp

Võistlusala

Võistluse nimetus

 J

 T

Koht

Riik

Tase

Korraldaja

18.12.

19.12.

takistussõit

Tartumaa Jõul

s1976

s1976

Luunja

Eesti

130

Tartumaa RSK

                   
                   



banner

banner

banner

banner



banner

banner

banner