est | eng
 
EESTI RATSASPORDI LIIDU VÕISTLUSTE KALENDERPLAAN 2013
J - juhend ja T - tulemused        Võistlusalad: TS - takistussõit   KS - koolisõit   3V - kolmevõistlus   2V - kahevõistlus   KR - kestvusratsutamine   RS - rakendisport     
JAANUAR
Algus Lõpp Alad Võistluse nimetus  J  T Koht Riik Tase Korraldaja
12.01. 12.01. TS Liivimaa Ratsaklubi võistlus/Talvine Ponikarikas I etapp s1976 s1976 Saksa RK Eesti 115 Liivimaa RK & MTÜ Viplala
19.01. 19.01. TS Niitvälja Talv 2013 s1976 s1976 Niitvälja Eesti 125 Niitvälja RSK
19.01. 19.01. TS Tallinna RSK Harrastajate I etapp s1976 s1976 Veskimetsa Eesti 100 Tallinna RSK & Veskimetsa Ratsakeskus
20.01. 20.01. TS Tartumaa Talvekarikas 2013 II etapp  s1976 s1976 Luunja Eesti 125 Tartumaa RSK

26.01.

26.01.  TS  Talvine Ponikarikas II etapp  s1976 s1976 Järve tall Eesti  95 RSK Simon 
27.01. 27.01. KS KS Sisehooaeg II etapp s1976 s1976 Niitvälja Eesti A,L,M,R Niitvälja RSK
VEEBRUAR                
                   
Algus Lõpp Alad Võistluse nimetus  J  T Koht Riik Tase Korraldaja
09.02. 09.02. TS Talvine Ponikarikas III etapp s1976 s1976 Veskimetsa Eesti 110 Tallinna RSK & Veskimetsa Ratsakeskus
14.02. 17.02.  TS  CSI2* / CSIYH1*  s2210   Ebreichsdorf  Austria  RV   
21.02. 24.02.  TS  CSI2* / CSIYH1*  s2210   Neeroeteren  Belgia  RV   
23.02. 23.02.  KS KS Sisehooaeg III etapp  s1976 s1976 Kurtna Eesti A,L,M,R Kurtna RK
23.02. 23.02. TS Tartumaa Talvekarikas 2013 Finaal s1976 s1976 Luunja Eesti 130 Tartumaa RSK
23.02. 23.02.  KR  Ruila Talvine Kestvusratsutamine s1976 s1976 Ruila Eesti  60  RK Ruila Tall 
24.02.  24.02.  TS  Niitvälja Talvekarikas 2013  s1976 s1976 Niitvälja Eesti  130  Niitvälja RSK 
28.02. 03.03.  TS  CSI2*  s2210   Lublin  Poola  RV   
 
MÄRTS              
                   
Algus Lõpp Alad Võistluse nimetus  J  T Koht Riik Tase Korraldaja
02.03. 02.03. 2V Tartu Linna MV / Liivimaa Ratsaklubi võistlus s1976 s1976 Saksa RK Eesti 80-110 Liivimaa RK & MTÜ Viplala
02.03. 02.03. TS Tallinna RSK Harrastajate II etapp s1976 s1976 Veskimetsa Eesti 110 Tallinna RSK & Veskimetsa Ratsakeskus
07.03. 10.03.  TS  CSI3*-W LF  s2210   Varssav  Poola  RV   
09.03. 09.03. TS Ruila Talv 2013 s1976 s1976 Ruila Eesti 130 RK Ruila Tall
16.03.  17.03.  3V  Kurtna Sisekolmevõistlus  s1976 s1976 Kurtna  Eesti  80,105 Kurtna RK
20.03. 20.03. KS Tondi koolisõit s1976 s1976 Tondi Eesti A,L Tondi RSK
29.03.  31.03.  TS  CSI3*  s2210   Kakegawa-Tsumagoi Jaapan  RV   
23.03. 23.03. TS Talvine Ponikarikas IV etapp *   Koordi Tallid Eesti 110 Järvamaa RSK
24.03. 24.03. TS Liivimaa Ratsaklubi võistlus *   Saksa RK Eesti 120 Liivimaa RK & MTÜ Viplala
30.03. 30.03. TS Talvine Ponikarikas V etapp *   Tondi Eesti 105 Tondi RSK
31.03. 31.03. KS KS Sisehooaeg IV etapp *    Ruila Eesti A,L,M,R RK Ruila Tall
30.03. 31.03. 3V Sisekolmevõistlus * Koordi Tallid Eesti 80,100,110 Järvamaa RSK
                   
    * - Seoses hobuste viirushaiguse levikuga jäid need võistlused ära.    
                   
APRILL                
                   
Algus Lõpp Alad Võistluse nimetus  J  T Koht Riik Tase Korraldaja
06.04. 06.04. TS Veskimetsa Kevadkarikas / Talvine Ponikarikas Suur Finaal * Veskimetsa Eesti 135 Tallinna Ratsaspordikool
13.04. 13.04. TS Ruila Indoor Cup *   Ruila Eesti 130 Ruila Tall
13.04.  14.04.  3V  Kurtna Sisekolmevõistlus *   Kurtna  Eesti    Kurtna RK 
20.04. 20.04. TS Talvine Ponikarikas Finaal & Tondi Ponikarikas *   Tondi Eesti 105 Tondi RSK
20.04.  20.04. TS  Kevadrõõmud Takistussõidus *   Niitvälja Eesti  135 Niitvälja RSK & Bestamer OÜ & Niitvälja Tallid
11.04. 14.11.  KS  CDI3* / CDIYH  s2210   Minsk Valgevene RV   
17.04. 21.04.  TS  CSI1*  s2210   Lummen  Belgia RV   
27.04.  27.04.  KR  Arma kestvusratsutamine s1976 s1976 Arma ratsatalu Eesti  85 MTÜ EER & Arma ratsatalu 
MAI
Algus Lõpp Alad Võistluse nimetus  J  T Koht Riik Tase Korraldaja
02.05. 05.05.  KS  CDIY  s2210   Radzionkow  Poola  RV   
04.05. 04.05. TS Luunja Volber s1976 s1976 Luunja Eesti 130 Tartumaa RSK
04.05. 05.05. RS Põlvamaa Rakend & Rakendi Karikasari I etapp s1976 s1976 Vastse-Kuuste Eesti Keskmine Nõo RK & Lesta Tall OÜ
09.05. 12.05.  TS  CSI2* / CSIYH1*  s2210   Roosendaal  Holland  RV   
11.05. 11.05. TS Tartu Linna MV / Liivimaa RK Suvine Karikas I etapp s1976 s1976 Saksa RK Eesti 120 Liivimaa RK & MTÜ Viplala
11.05.  11.05.  TS  Perila Kevad 2013 s1976 s1976 Perila Eesti  125 Tondi RSK & Perila Tallid 
17.05. 19.05. TS CSI2*-W / CSIYH1* / CSIJY-A  s2210   Vazgaikiemis  Leedu  RV   
18.05. 18.05. TS Tartumaa Suvekarikas I etapp s1976 s1976 Ecu Tallid Eesti 115 Nõo RK & Ecu Tallid
18.05.  18.05.  KS  KS Sisehooaeg V etapp  s1976 s1976 Vääna Eesti A,L,M,R  Vääna Ratsakeskus & Niitvälja RSK 
18.05. 19.05. 3V Koordi Karikas / 3V sarja I etapp s1976 s1976 Koordi Tallid Eesti 90-110 Järvamaa RSK
19.05. 19.05. TS Sammuli Kevad 2013 / Trakeeni Karikasarja I etapp s1976 s1976 Sammuli Eesti 130 Viljandimaa RSK & Sammuli tall
23.05. 26.05.  TS  CSI2* / CSIYH1*  s2210   Bonheiden Belgia  RV   
24.05. 26.05. TS CSI1* / CSIJY-B / CSIYH1* - Ruila Kevadtuur s1976 s1976 Ruila Eesti RV140 Ruila Tall
24.05. 26.05. KR CEI2* / CEIJY2* / CEI1* / CEIJY1* / Nordic-Baltic CH
Rahvuslik vabaklass
s1976
s1976
s1976 Kurgjärve Eesti RV120
80km
Ruila Tall
25.05.  26.05.  KS  Suvise KS I etapp / NH sarja I etapp  s1976 s1976 Liivaku Eesti  A,L,M,R Liivaku Tallid
25.05.  26.05.  3V  Tartu Linna MV / Kvalifikatsioonivõistlus / 3V sarja II etapp s1976 s1976 Saksa RK Eesti  100 Liivimaa RK & MTÜ Viplala
25.05.  26.05.  KS  CDI3*  s2210   Norrköping  Rootsi  RV   
29.05. 31.05.  3V  CIC1*  s2210   Strzegom  Poola  RV   
30.05. 02.05. TS CSI4* / CSIYH1* s2210 Moskva Venemaa RV
                   
JUUNI
Algus Lõpp Alad Võistluse nimetus  J  T Koht Riik Tase Korraldaja
30.05. 02.06. TS CSI1* / CSIJY-B / CSIYH1* - Ruila Kevadtuur s1976 s1976 Ruila Eesti RV140 RK Ruila Tall
30.05.  02.06.  TS  CSN 5-aastased hobused  s1976 s1976 Ruila  Eesti  110  RK Ruila Tall 
02.06.  02.06.  TS  Saarte Karikas I etapp  s1976 s1976 Kurevere  Eesti  105 Saaremaa RSK
02.06.  02.06.  RS 

Rakendi Karikasari II etapp

s1976 s1976 Juurimaa tall Eesti  Madalam Märjamaa SK & Juurimaa tall 
05.06. 09.06.  TS  CSI2*  s2210   Konakovo  Venemaa  RV  
06.06.  09.06.  TS  CSI4*  s2210   Poznan Poola  RV   
08.06.  08.06.  KR  Ohtu Kestvusratsutamine  s1976 s1976 Ohtu  Eesti  80km  RK El Awrah Endurance Team 
09.06.  09.06.  TS Tallinna RSK Harrastajate III etapp / Suvine Ponikarikas I etapp s1976 s1976 Veskimetsa Eesti  110 Tallinna RSK & Veskimetsa Ratsakeskus
13.06. 16.06.  TS  CSI2*  s2210   Roeser  Luksemburg  RV  
13.06. 16.06.  TS  CSI2* / CSIYH1*  s2210   Asten Holland  RV  
13.06. 16.06. TS CSI3* / CSIYH1*  s2210   Moskva Venemaa  RV  
13.06. 16.06. TS/KS CSI1* / CSIYH1* / CDI3*  s2210   Helsingi  Soome  RV  
13.06. 16.06.  3V CIC1*  s2210   Kerava  Soome  RV  
14.06. 15.06.  KS  Suvine KS II etapp, Laste MV s1976 s1976 Niitvälja Eesti A,L,M,R Niitvälja RSK
15.06.  15.06.  TS  Saarte Karikas II etapp  s1976 s1976 Linnumäe  Eesti  110 Hiiumaa RSK
15.06.  15.06.  TS  Viru Karikas s1976 s1976 Väike-Maarja Eesti  110 MTÜ Viru Ratsu
15.06. 15.06.  3V Juurimaa kolmevõistlus / 3V sarja III etapp s1976 s1976 Juurimaa Eesti  90  Märjamaa SK & Juurimaa tall
16.06. 16.06. TS Tartumaa Suvekarikas II etapp / Tori Karikas I etapp s1976 s1976 Pärna Talu Eesti 120 Pärna RSK
16.06.  16.06.  TS  Suvine Ponikarikas II etapp  s1976 s1976 Kukrumäe  Eesti  100 RSK KRT 
21.06. 23.06.  3V  CIC1*  s2210   Jaroszowka  Poola  RV   
22.06.  22.06.  TS  Tallinna RSK Harrastajate Finaal s1976 s1976 Veskimetsa Eesti  110 Tallinna RSK & Veskimetsa Ratsakeskus
23.06. 24.06. RS Tartu Linna MV & Rakendi Karikasari III etapp s1976 s1976 Saksa RK Eesti Keskmine Liivimaa RK & MTÜ Viplala
27.06. 30.06. TS
KS
Eesti Meistrivõistlused/Harrastajate MV s1976
s1976
s1976
s1976
Ruila Eesti 140
A,L,M,R
ERL & Ruila Tall
29.06. 29.06. KR Ubajärve rännak / EMV juuniorid s1976 s1976 Kikkaoja Eesti 80 MTÜ EER
JUULI
Algus Lõpp Alad Võistluse nimetus  J  T Koht Riik Tase Korraldaja
04.07. 06.07. RS CAI-A2 s2210   Lipica Sloveenia RV   
04.07. 07.07.  TS  CSI2* / CSIYH1*  s2210   Geesteren Holland  RV  
05.07. 07.07.  TS CSI3* / CSIYH1*  s2210   St. Peterburg Venemaa  RV   
06.07. 06.07. RS Reiu Rakend & Rakendi Karikasari IV etapp s1976 s1976 Reiu küla Eesti Madalam Vändra RSK & Vana-Nurme talu
06.07.  06.07.  3V Niitvälja kolmevõistlus / 3V sarja IV etapp s1976 s1976 Niitvälja Eesti 80,100 Niitvälja RSK
06.07.  06.07.  TS  Saarte Karikas III etapp  s1976 s1976 Linnumäe  Eesti  110 Hiiumaa RSK
07.07. 07.07. TS Pärna Suvi/Tartumaa Suvekarikas III etapp s1976 s1976 Pärna Talu Eesti 120 Pärna RSK
09.07. 14.07.  KS  CH-EU-Y  s2210   Compiegne  Prantsusmaa  RV   
12.07. 14.07.  3V  CCI1*  s2210   Melay  Prantsusmaa  RV   
12.07.  14.07.  KR CEI2* / CEI1* / CEIJY2* / CEIJY1*  s2210   Kurtuvenai  Leedu  RV   
13.07. 13.07. TS Liivimaa RK Suvine Karikas II etapp s1976 s1976 Saksa RK Eesti 120 Liivimaa RK & MTÜ Viplala
13.07.  13.07.  TS  Suvine Ponikarikas III etapp  s1976 s1976 Raikküla  Eesti  110 RSK Ruttar 
19.07.  21.07.  TS  CSI2*-W / CSIYH1*  s2210   Zagare  Leedu  RV   
19.07. 21.07.  RS  CAI-A2  s2210   Szilvasvarad Ungari  RV   
20.07.

20.07. 

TS 

Vao Karikas   s1976 s1976 Vao Eesti  130  Vao RK 
20.07. 21.07. RS EMV Rakendispordis / Raplamaa Rakend s1976 s1976 Lau küla Eesti Keskmine Märjama SK & Tori Hobus Selts & Madise Tall
21.07. 21.07. TS Lagedi Derby s1976 s1976 Lagedi Eesti 100 Tondi RSK & Lagedi RSK
21.07.  21.07.  TS  Saarte Karikas IV etapp  s1976 s1976 Kõljala  Eesti  110 Saaremaa RSK
23.07.  28.07.  TS  CSIJ-B  s2210   Herford  Saksamaa  RV   
23.07. 28.07.  TS  CSI2*  s2210   Zuidwolde  Holland  RV   
26.07.  28.07.  TS  CSI2*-W / CSIYH1*  s2210   Riia Läti  RV   
27.07.  27.07.  TS  Suvine Ponikarikas IV etapp  s1976 s1976 Vändra  Eesti  110 Vändra RSK 
27.07.  28.07.  KS 

Suvine KS III etapp / NH sarja II etapp

s1976 s1976 Perila Eesti A,L,M,R Tondi RSK & Perila Tallid
27.07. 28.07.  3V  Harrastajate MV s1976 s1976 Ecu Tallid Eesti 80 Nõo RSK
           
AUGUST
Algus Lõpp Alad Võistluse nimetus  J  T Koht Riik Tase Korraldaja
01.08. 01.08.  TS  CSI3* / CSIYH1*  s2210   Ommen Holland  RV   
02.08. 02.08.  TS  Saarte Karikas Finaal s1976 s1976 Linnumäe  Eesti  115  Hiiumaa RSK 
03.08. 04.08.

TS

XII Kärdla Ratsupäevad
Klubide Suvekarikas Takistussõidus 2013
s1976
s1976
s1976
s1976
Linnumäe Eesti 130 Hiiumaa RSK
03.04. 03.04.  RS Kärdla Rakend & Rakendi Karikasari V etapp s1976 s1976 Linnumäe  Eesti  Keskmine  Hiiumaa RSK 
03.08.  03.08.  KR  Meie Talli Karikas s1976 s1976 Vihterpalu Eesti 

60 

MTÜ EER
03.08. 04.08. 3V EMV noored / Noorhobuste Tšempionaat s1976 s1976 Saksa RK Eesti 105 Liivimaa RK & MTÜ Viplala
07.08. 11.08.  KS  CH-M-YH / CDI3*  s2210   Verden  Saksamaa  RV   
09.08. 11.08.  TS  Noorhobuste Tšempionaat 2013      NHT üldjuhend
Luunja Karikas 2013
s1976
s1976
s1976
s1976
Luunja Eesti 135 Tartumaa RSK
10.08.  10.08.  TS  Suvine Ponikarikas V etapp / Juurimaa Karikas 2013 s1976 s1976 Juurimaa tall Eesti  110 Märjamaa SK & Juurimaa tall 
10.08.  10.08.  KS  Viru Karikas / NH sarja III etapp  s1976 s1976 Väike-Maarja  Eesti  A,L MTÜ Viru Ratsu 
11.08. 11.08.  KS  Kilgi talli koolisõit s1976 s1976 Kilgi tall Eesti A,L Tartumaa RSK & Kilgi Tall
16.08. 18.08. TS Perila Summer Show / Suvine Ponikarikas Finaal s1976 s1976 Perila Eesti 140 Tondi RSK & Perila Tallid
17.08. 17.08. TS Liivimaa RK Suvine Karikas III etapp s1976 s1976 Saksa RK Eesti 120 Liivimaa RK & MTÜ Viplala
17.08. 17.08.  KR  Rõuge Rännak 2013 / EMV Noored   s1976 s1976 Rõuge Eesti  80  Liivimaa RK & Tamula Tallid
16.08. 17.08. KS Suvine KS IV etapp / NH sarja IV etapp s1976 s1976 Vääna Eesti A,L,M,R Vääna Ratsakeskus & Niitvälja RSK
21.08. 25.08.  RS  CH-EU-Y-P-A1  s2210   Szilvasvarad  Ungari  RV   
23.08. 25.08. 3V EMV poniklass / juuniorid / seeniorid s1976 s1976 Koordi Tallid Eesti 110 Järvamaa RSK
23.08. 25.08.  KR  CEI3*  s2210   Leersum  Hollans  RV   
24.08.  24.08.  TS  Tartumaa Suvekarikas IV etapp s1976 s1976 Pangodi Eesti 110 Nõo RSK & Karl-Eriku Ratsatalu
24.08.  24.08.  TS/KS  Ratsakoolide MV     Üldreeglid s1976 s1976 Kukrumäe  Eesti  ABC / 80 RSK KRT & Kukrumäe Ratsatalu 
29.08. 01.09.  RS  CH-M-A2  s2210   Topolcianky  Slovakkia  RV   
31.08. 31.08. TS Vändra Karikas s1976 s1976 Kurgja Eesti 120 Vändra RSK
31.08. 01.09. KS FEI World Dressage Challenge s1976 s1976 Vääna Eesti   A,L,M,R Vääna Ratsakeskus & Niitvälja RSK
           
SEPTEMBER
Algus Lõpp Alad Võistluse nimetus  J  T Koht Riik Tase Korraldaja
06.09. 08.09.  TS  CSI2*-W / CSIYH1*  s2210   Pezinok Slovakkia  RV   
06.09. 08.09.  TS  CSI4* / CSIAm-B  s2210   Tšernjahovsk  Venemaa  RV   
07.09. 08.09.  TS/KS  Noorte Ponide Tšempionaat                        NHT üldjuhend s1976 s1976 Kurtna  Eesti  A / 110 Kurtna RK 
07.09. 08.09.  KS  Noorhobuste Tšempionaat   NHT üldjuhend  s1976 s1976 Vääna Eesti  A,L,M,R Vääna Ratsakeskus & Niitvälja RSK 
07.09. 07.09. TS Liivimaa RK Suvine Sarikas finaal s1976 s1976 Saksa RK Eesti 125 Liivimaa RK & MTÜ Viplala
12.09. 15.09. 3V  CH-EU-J-CCI1*  s2210   Jardy  Prantsusmaa  RV   
13.09. 15.09. KS CDI-W / CDI-Y s2210 Wroclaw Poola RV
13.09. 15.09. RS Balti Karikas 2013 Finaal                             Üldreeglid
ERL Rakendi Karikasari VI etapp
s1976
s1976
s1976
s1976
Saksa RK Eesti Kõrgem
Keskmine
Liivimaa RK & MTÜ Viplala
14.09. 14.09. TS Tartumaa Suvekarikas Finaal s1976 s1976 Ecu Tallid Eesti 125 Nõo RSK
19.09. 22.09.  TS  CH-M-YH-S  s2210   Lanaken  Belgia  RV   
21.09.  22.09.  KS  Kurtna Sügis 2013 s1976 s1976 Kurtna  Eesti  A,L,M,R Kurtna RK
21.09.  21.09.  KR  EMV Seeniorid  s1976 s1976 Rõuge  Eesti  120 Liivimaa RK 
21.09.  21.09.  TS  Ruila Sügis / Talvine Ponikarikas Suur finaal s1976 s1976 Ruila Eesti 135 Ruila Tall
27.09. 29.09.  3V  CIC2* / CIC2*  s2210   Strzegom  Poola  RV   
OKTOOBER                
                   
Algus Lõpp Alad Võistluse nimetus  J  T Koht Riik Tase Korraldaja
03.10. 06.10.  TS  CSI2*  s2210   Mariënheem Holland  RV   
03.10. 06.10.  KR  CEI2* / CEI1*   s2210   Zakrzow  Poola  RV   
04.10. 04.10.  TS  Saku Suurhalli võistlus noorhobustele  s1976 s1976 Tallinn  Eesti  120  ERL
04.10. 06.10. KS
TS
Tallinn International Horse Show - CDI1*
CSI2*-W / CSIYH1* / CSIY-A
s1976
s1976
s2210
s2210
Tallinn Eesti RV
04.10. 06.10.  3V  CIC1*  s2210   Bialy Bor Poola  RV   
09.10. 13.10.  TS  CSI2*  s2210   Assen  Holland  RV   
10.10. 13.10.  TS  CSI2* / CSIYH1*  s2210   Šiauliai  Leedu  RV   
12.10.  12.10.  KR  EMV poniklassile / Sooniste Kestvusratsutamine  s1976 s1976 Sooniste Eesti  80  RK El Awrah Endurance Team
17.10. 20.10.  TS/KS  CSI5*-W / CDI3*  s2210   Helsingi  Soome  RV   
24.10. 27.10.  TS  CSI2* / CSIYH1*  s2210   Genk Belgia  RV   
25.10. 27.10.  TS  CSI1* / CSIYH1*  s2210   Minsk Valgevene  RV   
26.10.  26.10.  TS  Tondi Ponikarikas / Talvine Ponikarikas Väike Finaal  s1976 s1976 Tondi  Eesti  115  Tondi RSK 
                   
NOVEMBER
Algus Lõpp Alad Võistluse nimetus  J  T Koht Riik Tase Korraldaja
07.11. 10.11.  TS  CSI3*-W  s2210   Leszno  Poola  RV   
08.11. 10.11. KS  CDI3* / CDIY  s2210   Zakrzow Poola  RV  
14.11. 17.11.  TS  CSI2*  s2210   Wieze  Belgia  RV  
15.11. 17.11.  TS  CSI2* / CSIYH1*  s2210   Celje  Slovakkia  RV  
16.11. 16.11. TS Tartumaa Talvekarikas 2014 I etapp s1976 s1976 Luunja Eesti 125 Tartumaa RSK
22.11. 24.11.  TS  CSI2*-W / CSIYH1*  s2210   Celje  Slovakkia  RV   
28.11. 01.12.  TS CSIJ-A  s2210   Enschede  Holland  RV   
28.11. 01.12.  TS  CSI2* / CSIYH1*  s2210   Neeroeteren  Belgia  RV   
DETSEMBER
Algus Lõpp Alad Võistluse nimetus  J  T Koht Riik Tase Korraldaja
05.12.  08.12.  TS  CSI3*-W / CSIJ-A  s2210   Poznan  Poola  RV   
21.12. 21.12. TS Luunja Jõul 2013 s1976 s1976 Luunja Eesti 120 Tartumaa RSK



banner

banner

banner

banner



banner

banner

banner