est | eng

ERL KOOLITUSKALENDER 2011

EOK Koolituskalender                    Koolitused treeneritele  

JAANUAR
Algus Lõpp Võistlusala Koolituse nimetus Koht Riik Korraldaja Lisainformatsioon
15.01.  16.01. KS ERL Koolisõidukliinik  / Treener Marika Vunder Sassi Tall Eesti Sassi Tall Malle Aava, tel. 56467301; e-mail: hedro.balti@neti.ee
15.01. 16.01.  KS  ERL Koolisõidukliinik  / Treener Annike Laving  Ado Ratsatalu  Eesti  Ado Ratsatalu 

Triin Vahimets, tel. 53983872; e-mail: adoratsatalu@gmail.com 

30.01. 30.01.  KS Maria Colianderi täiendkoolitus koolisõidukohtunikele ja treeneritele  Vääna Eesti ERL ja Vääna Ratsakeskus Annike Laving, tel. 56661122; e-mail: alaving@hot.ee
VEEBRUAR
Algus Lõpp Võistlusala Koolituse nimetus Koht Riik Korraldaja Lisainformatsioon

11.02.

TS TS Kohtunike koolitus ja atesteerimine Tallinn Eesti ERL
24.02. TS TS Kohtunike koolitus ja atesteerimine Tartu Eesti ERL NB!Toimub ainult nõudlusel!
05.02.  06.02.  KS  ERL Koolisõidukliinik / Treenerid Marika Vunder ja Eva-Maria Vint-Warmington  Sassi Tall Eesti Sassi Tall  Malle Aava, tel. 56467301; e-mail: hedro.balti@neti.ee
18.02. 18.02. Rajameistrid Rajameistrite koolitus-seminar,koolitaja Kristjan Lepp Särevere Eesti Lepp&Mõtted UÜ
14.02. 18.02. kõik alad Jean Philippe Cambolieves (FRA) treeninglaager I osa, treenerid, juuniorid-noored TS, KV Eesti ERL
17.02. 17.02. kõik alad Treenerite seminar-praktikum Eesti ERL
24.02. kõik alad Korrapidajate koolitus ja atesteerimine Luunja Eesti ERL
27.02. 27.02. KS KS kohtunike ja treenerite täiendkoolitus / Eva-Maria Vint-Warmington Vääna Eesti ERL ja Vääna Ratsakeskus Eva-Maria Vint-Warmington, tel 53334495; e-mail: eva-maria.vw@sympatico.ca
MÄRTS
Algus Lõpp Võistlusala Koolituse nimetus Koht Riik Korraldaja Lisainformatsioon
06.03. 06.03.  kõik alad Korrapidajate koolitus ja atesteerimine Tallinn Eesti ERL
06.03.  06.03. KS  ERL Koolisõidukliinik / Treener Anželika Maasik  Särevere  Eesti  Särevere Tall  Grete Viljaste greteviljaste@gmail.com
10.03. 13.03. KR Kestvusratsutamise laager Jäneda Eesti MTÜ Estonian Endurance Riding  Õnne Halliko onnehalliko@hot.ee
11.03.  11.03.  KS  KS kohtunike koolitus / Eva-Maria Vint-Warmington  ECU Tallid  Eesti  Nõo Ratsaklubi  vt. juhendit
19.03.  19.03.  KS  ERL Koolisõidukliinik / Treenerid Marika Vunder ja Eva-Maria Vint-Warmington Pärna Talu Eesti  Pärna Talu  Marko Villemson, tel. 5217632; e-mail: villemsonmarko@gmail.com  

 

             
APRILL
Algus Lõpp Võistlusala Koolituse nimetus Koht Riik Korraldaja Lisainformatsioon
02.04.  02.04.  KS  ERL Koolisõidukliinik / Treenerid Alla Gladõševa ja Dina Ellermann Perila Eesti  Perila Tall  Maarja Martinson, e-mail: maarja.martinson@gmail.com   
Täpsustamisel RS Rakendispordi koolitus-kliinik, sportlastele-huvilistele Eesti ERL
09.04. 10.04. KS Maria Colianderi koolitus koolisõidukohtunikele Rahula Eesti ERL ja Rahula Tall Annike Laving, tel. 56661122; e-mail: alaving@hot.ee
Täpsustamisel KV Kolmevõistluse kohtunikud ja TD  täiendkoolitus Eesti ERL
22.04. 25.04. TS, KS, KV Jean Philippe Cambolieves (FRA) treeninglaager II osa, treenerid, juuniorid-noored TS, KS, KV Ruila Eesti ERL Riina Pill 5200680, riina@ratsaliit.ee
Täpsustamisel KS KS kohtunike atesteerimine Eesti ERL
23.04. 23.04. treenerid Treenerikoolitus atesteeritud treeneritele Ruila Eesti ERL riina@ratsaliit.ee
MAI
Algus Lõpp Võistlusala Koolituse nimetus Koht Riik Korraldaja Lisainformatsioon
02.05  03.05  Kõik alad  I-II taseme treenerite eriosa koolitus  Särevere  Eesti ERL ja Järvamaa Kutsehariduskeskus Merle Männik merle@ratsaliit.ee, mob 51 56 637 
06.-08.05 TS Takistussõidu rajameistrite seminar-atesteerimine Tallinn-Tartu Eesti ERL, Kristjan Lepp
JUUNI
Algus Lõpp Võistlusala Koolituse nimetus Koht Riik Korraldaja Lisainformatsioon
07.06 Kõik alad I ja III taseme ratsutamistreenerite kutseeksam  Tallinn Eesti ERL
JUULI
Algus Lõpp Võistlusala Koolituse nimetus Koht Riik Korraldaja Lisainformatsioon
08.07.  10.07.  koolisõit  Iia Wennerstradi koolisõidulaager  Toominga tall  Eesti  Toominga Tall/Toominga RSK  Maiken Lepiste, tel. 53817867
e-post: maiken@toomingatall.ee  
AUGUST
Algus Lõpp Võistlusala Koolituse nimetus Koht Riik Korraldaja Lisainformatsioon
21.08. 21.08. KS Annette Fransén Iacobaéus (SWE) koolsõidukohtunike ja treenerite koolitus Vääna Eesti ERL ja Vääna Ratsakeskus E.-M.Vint-Warmington, tel. 53334495
eva-maria.vw@sympatico.ca
Täpsustamisel KS FEI World Dressage Challenge KS koolitus Vääna Eesti ERL ja Vääna Ratsakeskus
SEPTEMBER
Algus Lõpp Võistlusala Koolituse nimetus Koht Riik Korraldaja Lisainformatsioon
15.09. 18.09. kõik alad Jean Philippe Cambolieves (FRA) treeninglaager III osa, treenerid, juuniorid-noored TS, KV Ruila ERL riina@ratsaliit.ee
16.09. 16.09. kõik alad Treenerikoolitus atesteeritud treeneritele Ruila ERL riina@ratsaliit.ee
               
OKTOOBER
Algus Lõpp Võistlusala Koolituse nimetus Koht Riik Korraldaja Lisainformatsioon
NOVEMBER
Algus Lõpp Võistlusala Koolituse nimetus Koht Riik Korraldaja Lisainformatsioon
31.10. 02.11. Jean Philippe Cambolieves (FRA) treeninglaager IV osa, treenerid, juuniorid-noored TS, KV Ruila ERL riina@ratsaliit.ee
DETSEMBER
Algus Lõpp Võistlusala Koolituse nimetus Koht Riik Korraldaja Lisainformatsioon
03.12. 03.12. koolisõit ERL Koolisõidukliinik / Treener Annike Laving Saksa Ratsakompleks Siret Saks
03.12. 03.12. koolisõit ERL Koolisõidukliinik / Treenerid Marika Vunder ja Eva-Maria Vint-Warmington Pärna Talu Marko Villemson
             



banner

banner

banner

banner



banner

banner

banner