OTSI TREENERIT

Ratsaspordis toob edu talent, töötahe ja sobiv hobune. Kuid ennekõike on eduks vaja head TREENERIT.

Sellelt leheküljelt saab otsida treenereid:

  • Asukoha järgi ehk maakondade kaupa. Mitmed meie treenerid teevad koostööd rohkem kui ühe maakonna sportlastega ning käivad andmas treeninguid mitmel pool Eestit ja kaugemalgi.
  • Spetsialiseerumise järgi ehk ratsaspordialade kaupa. Enamikul treeneritest on oma spetsialiseerumine, osad meie treenerid on aga mitmekülgsed ning annavad treeninguid erinevates ratsadistsipliinides.
  • Kutsekvalifikatsiooni järgi ehk kas EKR või FEI atesteeringu põhjal.
  • Treenerite tutvustusi saab nüüd otsida ka treeneri nime järgi.

Otsingu muutmiseks või uue otsingu jaoks vajuta oma veebilehitseja TAGASI nuppu.

 

Eestis annab treenerite kutsetunnistusi välja SA Kutsekoda koostöös Eesti Ratsaspordi Liiduga. Eesti treenerite kutsekvalifikatsioon algab EKR-3 astmest, Eesti ratsaspordis on hetkel kõrgeim treeneri kvalifikatsioon EKR-6 tase.

FEI kvalifikatsioon: Eesti Ratsaspordi Liit pakub koostöös ülemaailmse ratsaspordiorganisatsiooniga FEI (Fédération Equestre Internationale) lisaks rahvuslikule ka rahvusvahelist treenerikutseõpet.  Eestis on hetkel FEI 1 ja 2 taseme treenereid.

Tähtis: Kuna Eestis tegutsevad ratsutamise alal ka treenerid, kellel pole ametlikku atesteeringut, siis Ratsaliit soovitab enne uue treeneriga ratsutamistundide alustamist alati treeneri atesteeringu kehtivust kontrollida EOK treenerite registrist või FEI treenerite nimekirjast.

EOK treenerite register FEI treenerite nimekiri