Kutsu treener oma talli!

Treener1. Eesmärk: Kasutada ära meie treenerite ja tegevsportlaste kogemusi, et abistada ja juhendada ratsaspordihuvilisi meie kõikidel tähtsamatel ratsaspordialadel: takistussõidus, koolisõidus, kolmevõistluses, kestvusratsutamises ja rakendispordis – seda eriti maakohtades, kus puudub igapäevane võimalus kasutada treeningutel nende alade spetsialistide abi.

2. Toimumise ajad ja kohad:  Tallid / klubid maakondades – Tartumaal, Pärnumaal, Viljandimaal, Harjumaal, Raplamaal jne.
Korraldaja tall/klubi võiks kliinikusse kutsuda ka võimaluste piires huvilisi ümbruskonna tallidest, seega oleks soovitav hobuste majutamise võimaluse olemasolu. Talvel, kevadel ja sügisel toimuvatel kliinikutel on kindlasti eelistatud maneeži olemasolu.

3. Formaat:  Ühe- või kahepäevane kliinik, vastavalt korraldajate soovile ja võimalustele, min 4 ja max 8 tundi treeneri kohta koos lõunavaheajaga. Soovitav treenigsessiooni pikkus 30-45 min. Kui osavõtjaid on rohkem, siis võib kliinikuks kohale paluda ka kaks juhendajat.

4. Juhendajad:  Kliinikute juhendamise suhtes on oma nõusoleku andnud järgmised meie treenerid ja tegevsportlased:

TAKISTUSSÕIDUS:

Rein Pill 5082980
Urmas Raag 5094617 urmasraag@hot.ee
Katrin Pill 5066044 katrin.pill@gmail.com
Gunnar Klettenberg 5078073 gunnar.klettenberg@mail.ee
Konstantin Prohhorov 56357881 Konstantin.Prohhorov@gmail.com
Margit Mägi 5122779 magisporthorses@gmail.com

 

KOOLISÕIDUS:

Alla Gladõsheva 5055585 allaglad@hot.ee
Dina Ellermann 5640430 dinaellermann@gmail.com
Ellen Vatsel 5016336 ellenvatsel@hot.ee
Annike Laving 56661122 alaving73@gmail.com
Krista Raidmets 56 639 278 fjordid@hot.ee
Therje Prohorova 5659905 therje@ratsaliit.ee

 

KOLMEVÕISTLUSES:

Erki Hõim 56667806 kairi@hot.ee
Raul Kauna 56560522
Ants Sähka 5046270 ants.sahka@mail.ee
Aldo Kanepi 56258102 akanepi@gmail.com
Madli Murel 55634102 madlip@hot.ee

 

KESTVUSRATSUTAMISES:

Õnne Halliko 56498874 onnehalliko@hot.ee
Egle Kalev 53978106 ekalev@gmail.com

 

RAKENDISPORDIS:

Urmas Saks 5065374 info@saksahobused.ee
Marko Villemson 5217632 villemsonmarko@gmail.com

Seoses toimuva kliinikuga võivad vastavalt atesteeritud treenerid vastu võtta ka Rohelise Kaardi eksami. Hind ja üksikasjad kokkuleppel treeneriga.

5. Korraldaja osa:  Kliinikust huvitatud tall või klubi võtab ühendust vastava ala nimekirjas oleva juhendajaga ning lepib kokku kliiniku hinna ning muude üksikasjade suhtes.
Korraldaja tall/klubi hoolitseb maneežiaja reserveerimise, hobuste majutamise, osavõtjate nimekirja ja ajakava koostamise, ratsanikelt osavõtumaksude kogumise, juhendaja toitlustamise ning vajaduse korral ka majutamise eest. Kutsuja tall/klubi katab ka juhendaja bensiinikulud.
Korraldaja kohustuseks on kliinik ka võimalikult aegsasti Hobumaailma kalendrisse üles panna.