ERL toetajad ja partnerid

Eesti Ratsaspordi Liidu partnerid annavad oma toetusega panuse ratsaspordi arengule ja kasvule Eestis. Suur tänu!

Alexela – Eesti ratsaspordi suurtoetaja

Alexela Group on valdusfirma, mis tegutseb kolmes ärivaldkonnas – energeetika, kinnisvara ja metallitööstus. Ettevõte pöörab oma tegevuse juures tähelepanu keskkonnahoiule ja lähtub sotsiaalse vastutustundlikkuse põhimõtetest. Gruppi kuuluv ettevõtte Alexela Oil on olnud ratsaliidu ja Tallinn Horse Show suursponsor selle ürituse algusaegadest saadik. Alexela Oil tegeleb mootorikütuste müügiga ja omab suurimat tanklate ketti Eestis.
www.alexelaoil.ee

 

 

Postimees – ERL meediapartner

Postimees

Ajaleht Postimees on Eesti suurim kvaliteetpäevaleht, mis ilmub kuuel päeval nädalas, esmaspäevast laupäevani.
postimees.ee on uudisteportaal, kus kajastatakse päevakajalisi eesti- ja välismaiseid uudiseid ning arvamusi. www.postimees.ee

 

Eesti Meedia – ERL meediapartner

Eesti Meedia

Eesti Meedia on meediakontsern, mille tegevus kolmes Balti riigis – Eestis, Lätis ja Leedus – hõlmab trüki- ja internetimeedia sisutootmist, televisiooni ja raadio tootmist, kuulutusportaale ja trükiteenuse pakkumist.
www.eestimeedia.ee

 

IDEA GROUP – ERL turunduspartner

Eesti Meedia

Kolm Balti riiki. Kokku 14 ettevõtet. 160 töötajat. Neist pea 60 Eestis, viies agentuuris. Loovagentuur Idea AD, digiagentuur Idea Lab, PR- ja kommunikatsiooniagentuur Idea PR ning meediaagentuurid Idea Havas Media ja Idea Metrix.
www.idea.ee ja www.ideagroup.ee

 

Ratsaspordiklubi “Golden Rush” – ERL partner

Ratsaspordiklubi Golden Rush paneb oma õla alla Eesti Ratsaspordi Liidu tegemistele alates 2017. aastast. Golden Rush on ERL-i liikmesklubi.

 

 

Autospirit – ERL autopartner

Autospirit ja Subaru

Ühised hobujõud! Autospirit on ratsaliidu ametlik autopartner alates maist 2013. Autospirit AS on Subaru ja Fiati esindusõigusi omav ettevõte, mille esindus asub Tallinnas Ehitajate tee 122. Lisaks uute sõidukite müügile, hooldusele ning remondile tegeleb firma ka kasutatud sõidukite müügiga. www.autospirit.ee/subaru

 

Eesti Olümpiakomitee – ERL partner

Eesti Olümpiakomitee

Eesti Olümpiakomitee on spordi katusorganisatsioon, mille liikmeskonnas on 63 spordialaliitu, 15 maakonna spordiliitu, 4 linnade spordiliitu ja 16 üleriigilist spordiühendust. Lisaks kuulub sinna 25 eraisikut. EOK seisab ausa mängu põhimõtete ja olümpiaväärtuste eest. Eesti Ratsapordi Liit on Eesti Olümpiakomitee liige.
www.eok.ee

 

Kultuuriministeerium – ERL partner

Kultuuriministeerium

Kultuuriministeerium koos oma asutustega töötab eesti rahvusliku identiteedi säilimise ning elujõulise kultuuriruumi tagamise ja arengu nimel.
www.kul.ee

 

Kultuurikapital – ERL partner

Kultuurikapital

Eesti Kultuurkapital on avalik-õiguslik juriidiline isik, kelle tegevuse eesmärk on kunstide, rahvakultuuri, kehakultuuri ja spordi ning kultuuriehitiste rajamise ja renoveerimise toetamine rahaliste vahendite sihipärase kogumise ja sihtotstarbelise jagamise kaudu.
www.kulka.ee

 

Hasartmängumaksu Nõukogu – ERL partner

Hasarmängumaksu Nõukogu

 

Hasartmängumaksu Nõukogu (HMN) on loodud Riigikogu poolt hasartmängumaksu laekumistest toetuste jagamiseks spordi-, kultuuri-, teadus-, laste-, noorte-, pere-, meditsiini- ja hoolekandeprojektidele. www.hmn.ee

 

Tallinna Spordi- ja Noorsooamet – ERL partner

Tallinna Spordi- ja Noorsooamet

Tallinna Spordi- ja Noorsooameti peamiseks ülesandeks on linna sporditegevuse ja noorsootöö kavandamine ja korraldamine.
www.tallinn.ee/est/spordinoorsooamet

 

 

Tallink – ERL reisipartner

Tallink Grupp AS on Läänemere üks suuremaid ja edukamaid laevafirmasid, nende laevastikku kuulub hetkel kokku 18 reisi- ja kaubalaeva. Tallink Grupile kuuluvad kaks kaubamärki – Tallink ja Silja Line.
www.tallink.ee

 

Nordic Hotel Forum – ERL hotellipartner

Hotell Nordic Forum

Nordic Hotel Forum majutab ratsutajad ja nende meeskonnad kõikide suuremate võistluste ajal. Hotell on valitud ka parimaks konverentsihotelliks Tallinnas ning edestab teisi oma teeninduse ja toitlustuse kvaliteedi poolest. Hotellile on antud välja Eestis esimene neljatärni superior-taset tõendav tunnistus. www.nordichotels.eu

 

Hobumaailm.ee – ERL meediapartner

Hobumaailm.ee kajastab ratsaspordi uudiseid nii Eestist kui välismaalt. Hobumaailm on ERL’i hea meediapartner, kellega koostöös võetakse sageli ette ka suuremate võistluste kajastamine kodumaal.
http://hobumaailm.ee/