Liitu ERL meililistiga!

Ratsaliidu meililistKui Sa oled Ratsaliidu ametnik, atesteeritud treener, sportlase litsentsi omanik või oled end registreerinud RK programmi, siis oled kindlasti saanud meili teel uudiseid Ratsaliidu tähtsamatest tegemistest. Samuti on meil juba mitu aastat tegutsenud koolisõiduhuviliste meililist, mis jagab teateid ja infot võistluste, koolituste ja muude ürituste ja koolisõidu-alaste uuenduste kohta.

Nüüd on ERL andmebaaside põhjal loodud Ratsaliidu ühtne meililist, mille eesmärgiks on info jagamine kõigile ratsaspordihuvilistele. Uue meililistiga kaasnevad ka uued võimalused, s.t. meililisti liige saab vaadata ja muuta oma andmeid, näiteks vahetada vananenud meiliaadress uue vastu jne. Samuti on võimalik määrata oma eelistusi, nii et kõik listi kuuluvad saaksid infot just neid huvitavate teemade kohta, nt. koolisõit, takistussõit, rakendisport, harrastussport jne.

Kutsume kõiki ratsaspordihuvilisi meililistiga liituma või oma profiilis olevaid andmeid kontrollima ja eelistusi täiendama!

Kuidas ma saan ERL meililistiga liituda?
ERL meililistiga saab liituda SELLEST LINGIST!

Kuidas ma tean, kas mu aadress on juba listis?
Kui Sinu andmed on ERL andmebaasis, siis on võimalik, et Sinu aadress on juba ERL meililistis olemas. Sel juhul annab liitumisankeet vastuseks veateate ning lingi, mille kaudu saad oma juba olemasolevaid andmeid ja eelistusi vaadata, muuta ja täiendada. Sinu andmete turvalisuse huvides saadab lingile klikkamisel süsteem Sinu e-posti kõneall olevale meiliaadressile teise lingi, mille kaudu pääsed ligi oma profiilile ning saad seal olevaid andmeid muuta.

Kuidas ma saan oma andmeid ja eelistusi muuta?
Üks võimalus selleks on liitumislingi kaudu. Sisestage oma meiliaadress, eesnimi ja perekonnanimi. Edasi järgige eelmises vastuses antud instruktsioone.
Oma andmeid ja eelistusi saabte muuta ka meililisti kaudu saadetud e-posti kirjadest, selleks on kirja jaluses link vaata ja muuda oma eelistusi.

Kuidas ma saan ERL meililistist lahkuda?
Kui Sinu aadress on listi sattunud eksikombel või kui Sa ei soovi enam ratsaspordialast infot saada, siis selleks on meililisti kaudu saadetud e-kirjade jaluses link lahku ERL meililistist.

Eesti Ratsaliit ei müü, jaga ega edasta muul viisil teie isikuandmeid kolmandatele osapooltele ning kasutab tehnilisi ja organisatoorseid ettevaatusabinõusid, et kaitsta teie andmeid väärkasutuse või volitamatu ligipääsu eest.