Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Kolmevõistluse treeningute vaatlus

23/02/2019 - 24/02/2019

23 – 24.veebruaril 2019.a. toimuvad Vaikla puhkekeskuse ratsatallis, Vaikla küla, Alutaguse vald, Ida-Virumaa, FEI Solidarity noorteprogrammi raames treeningud Lars Christensson (SWE) juhendamisel.

Treeneritel, kelle õpilased osalevad kolmevõistluses ERL kalenderplaanivõistlustel, on võimalik osaleda treeningutel vaatlejatena ning osaletud tunde on võimalik arvestada täiendkoolituse tundidena.
Vaatlejatel on võimalik Larsile esitada küsimusi treeningute kohta jooksvalt päeva jooksul.
Projektijuht on Laura Liivamägi, e-mail: laura.liivamagi@gmail.com mob.56956997
Koolitus-vaatluse korraldaja on Therje Prohorova, Therje@ratsaliit.ee (küsimused vaatlustundide ja – vormi kohta, täiendkoolituse üldised küsimused)

Vaatlusvormis täiendkoolitusel osalemise tingimused:
1) registreerimine hiljemalt 20.veebruaril e-mailile laura.liivamagi@gmail.com. Registreerimisel märkida täisnimi, isikukood, mob.nr, e-mail ja millisel päeval osaletakse (1 või mõlemad päevad)
2) tasumine: treeneritele, kelle õpilased ei osale KV Solidarity projektis, on hind 20 eurot 1 päev, 30 eurot 2 päeva ja tasumine ainult panka: ERL, a/a EE552200221012348131  Swedbank, selgitusse kirjutada nimi ja Lars Christensson´i laager. Arvesoov koos arvesaaja andmetega teatada registreerimisel. Treeneritel, kelle õpilased osalevad nimetatud projektis, on vaatlemine koos vaatlusvormi täitmisega tasuta.
3) vaatlusvormi täitmine selges kirjas ainult kohapeal, mille allkirjastab Laura Liivamägi. Vaatlusvormi blanketid saab kohapeal ja täidetud ning allkirjastatud vorm skanneerida (võib ka pildina) arvutisse ja saata e-mailile Therje@ratsaliit.ee nädala jooksul peale üritust.
4) kohale saabudes ja ka lahkudes tuleb ennast registreerida projekti juhi Laura juures ja vaatlustunde arvestatakse vastavalt kohal oldud ajale. Võimalik saada vaatlustunnid mõlema päeva eest, kuid taasatesteerimisel arvestatakse ainult 12 koolitustundi vaatlusvormi põhjal (EOK tingimus)
5) treeningud toimuvad inglise keeles ja sünkroontõlget ei toimu.
7) treeningud algavad kell 9:00. Kumbalgi päeval on 4 ratsastustundi enne lõunat ja 4 hüppetundi peale lõunat. Täpsem info Lauralt.
8) Kohapeal töötab puhvet. Arveldamine võimalikult täpse sularahaga.

Vabakuulajatele – huvilistele on treeningute jälgimine tasuta ja registreerimine pole vajalik

  • Lars Christensson (SWE) ise, kui ka tema õpilased on EM-il kuldmedaleid toonud. Lars on võistelnud korduvalt maailma kuulsamatel 3V radadel nagu Luhmühlen, Boekelo, Burghley, Badmington ja WEG.

 

 

Details

Start:
23/02/2019
End:
24/02/2019
Event Category:
Website:
www.ratsaliit.ee

Venue

Vaikla Tallid

Organizer

Eesti Ratsaspordi Liit
Website:
http://www.ratsaliit.ee/