Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Suhtlemine keerukate inimtüüpidega. Täiendatud 3.11

05/11/2021 @ 09:00 - 12:15

25eur

Kõigile registreerunutele on saadetud kiri 3.11 kell 15:00. Kui keegi pole kirja saanud, siis palun koheselt ühendust võtta koolitusjuhiga!


5.novembril, reedel, kell 9:00 – 12:15 (vaheajaga) toimub zoomi vahendusel koolitus teemal Suhtlemine keerukate inimtüüpidega.
Koolitusele ootame eelkõige treenereid ja kutsetaotlejaid, kes otsivad lahendusi keerulistele olukordadele oma õpilaste ja ka lastevanematega. Samuti ka kõiki neid, keda see teema huvitab. 

Registreerimise viimane kuupäev oli 30 oktoober. Koolituse tasud peavad olema laekunud 3.novembril. Zoomi link saadetakse 4.novembril.

Koolituse tasu on 25 eurot. Tasumine Ratsaliidu kontole EE552200221012348131  Swedbank, Eesti Ratsaspordi Liit. Selgitusse kirjutada osaleja nimi ja koolituse kuupäev 5.11.2021
Treenerite täiendkoolituse tunnid kannab Spordiregistrisse koolitusjuht.
Koolituselt arvestatakse 5 koolitustundi.

Koolituse eesmärk on suurendada osalejate eneseteadlikkust oma käitumisest erinevates suhtlemissituatsioonides ja õppida koostama selge eneseväljenduse sõnumeid.

Õpiväljundid:

  • märgata ja ära tunda inimeste erinevaid käitumismustreid;
  • nelja mudeli alusel kehtestavate sõnumite koostamine;
  • aktiivse kuulamise tehnikad ja nende kasutusviisid.

Koolituse teemad:

  • Agressiivsed, alistuvad ja kehtestavad käitumismustrid. Manipulatiivsed käitumisviisid. Nende ära tundmine ja vastamine. Selleks vajalikud oskused.
  • Kehtestavate sõnumite mudelid: selge sõnum, arusaadava juhtnööri või instruktsiooni andmine, suhteid säilitav keeldumine, korduva häiriva käitumise korrigeerimine.
  • Aktiivse kuulamise tehnikate kasutamine informatsiooni saamiseks, veenmiseks ja vastupanu juhtimiseks.

Koolitus on praktiline ja sisaldab palju osalejate omavahelist suhtlemist. Lühikesed teooriaülevaated vahelduvad grupiarutelude, rühmatööde, harjutuste ja eneseanalüüsi ülesannetega.
Registreerunud osalejad saavad enne koolitust osalemiskutse zoomis ja töölehed koolitusel kasutamiseks – soovitav on need endale eelnevalt välja trükkida.

Kuna tegemist on grupiviisilise tööga, siis on osalemiseks oluline valmisolek viibida kohal kogu koolituse vältel, sisselülitatud videopildiga. Vastasel korral saab häiritud teiste grupikaaslaste õpiprotsess.
Koolitust ei salvestata ja see pole järelvaadatav.

Koolitaja on Kristel Jalak,  (PhD) 30-aastase praktilise juhtimise kogemusega ning 20-aastase inimeste arendamise ja koolitamise kogemusega konsultant ja koolitaja. Töötanud kõikidel juhtimistasanditel, sh juhtkonna liikmena rahvusvahelistes suurkorporatsioonides (PepsiCo, Cleanaway/Brambles Group, Enics) ja Eesti avalikus teenistused (PRIA, HTM). Täiskasvanute koolitaja ja suhtlemistreeneri (videotreeneri) kogemus alates 1999. aastast. Läbinud Hancocki esinemisoskuste treeneri väljaõppe Moskvas ja Londonis ning Bowperson täiskasvanukoolituse aktiivmeetodite väljaõppe Londonis. Aasta Koolitaja 2019.

Kristeli kvalifikatsiooni kohta leiate rohkem infot aadressilt  www.developdesign.eu

Details

Date:
05/11/2021
Time:
09:00 - 12:15
Cost:
25eur
Event Category:
Website:
www.ratsaliit.ee

Venue

Zoom veebikeskkond

Organizer

Eesti Ratsaspordi Liit
Website:
http://www.ratsaliit.ee/