Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Treenerite kutseeksam ja taasatesteerimine – täiendatud 2.09!

11/09/2018

11.septembril 2018 toimub ratsutamistreenerite kutseeksam treenerikutse taotlejatele, kutsetaset tõsta soovijatele ja kutsetaseme taasataotlejatele.
Kutseeskamile registreerimine toimub ainult läbi Spordiregistri.
Täiendus 2.09: NB!Kui lisate puuduvaid dokumente Spordiregistrisse, siis palun alati esitage taotlus uuesti ehk vajutage lõpus ka ESITA! Muidu need ei ole nähtavad ei Spordiregistrile, ega ka Kutsekomisjonile ja neid dokumente ei saa arvestada.
5.septembril alustatakse eksamile pääsenud kutsetaotlejatele kutsete saatmist Spordiregistris märgitud e-mailile. Kui kutset ei tule hiljemalt 6.septembri õhtuks, siis pöörduge kutsekomisjoni esindaja poole e-mailil Therje@ratsaliit.ee
Õppepraktikad (EKR-3) tuleb samuti laadida Spordiregistrisse koolituste alla.
Portfoolio info leiate allpool.
Arvesse lähevad dokumendid, mis laaditakse Spordiregistrisse hiljemalt 26.augustil. Hiljem laaditud dokumente saab arvestada järgneval taasatesteerimisel või kutsetaseme tõstmisel.
Kindlasti vajalik Spordiregistris vajutada lõpuks linki ESITA, sest ainult nii saate registreerida ennast eksamile.
Kutsetaset tõsta soovijatel ja taasatesteerijatel on vajalik esitada portfoolio oma viimase 4 aasta tehtud töö kohta. Palume Ratsanetist mitte kopeerida ainult õpilaste ja enda tulemusi, vaid kirjutada/rääkida ka enda tööst/saavutustest. Väga soovituslik on pildimaterjal! Ideaalis võiks olla video 5-7 min.
Portfoolio või link portfooliole palume saata e-mailile Therje@ratsaliit.ee.
Paberkandjal portfoolio palume saata Ratsaliitu Tondi 84, Tallinn või tuua Ratsaliitu Riinale või Veskimetsa Ratsakeskusesse Therjele.
Porfoolio esitamise tähtaeg on 5.september!

NB! EKR-3 kutsetaset EKR-4-le tasemele tõsta soovijatele muutub eksamikord: Lisaks teoreetilisele eksamile tuleb sooritada ka praktiline tunniandmise eksam – TS + KS

Details

Date:
11/09/2018
Website:
www.ratsaliit.ee

Venue

Veskimetsa Ratsakeskus
Paldiski mnt 135
Tallinn, Harjumaa 13522
Phone:
+372 6563 904
Website:
www.veskimetsa.ee

Organizer

Eesti Ratsaspordi Liit
Website:
http://www.ratsaliit.ee/