Loading Events

« All Events

 • This event has passed.

Treenerite taasatesteerimine

14/04 @ 08:00 - 17:00

14.aprillil toimub ratsutamistreenerite taasatesteerimine. Kellaaeg täpsustatakse kirjalikus kutses 4.aprillil
Dokumentide esitamise viimane päev on 20.märts 2022 portaalis minu.treenerikutse.ee 

 • Kõik dokumendid on vajalik laadida ülalnimetatud lehele. Palun kontrollige kindlasti isikut tõendava dokumendi kehtivust.
 • Eksami tasu kantakse samuti üle ainult portaalis minu.treenerikutse.ee  oleva makselingiga ja eelnevalt makset Ratsaliidu kontole sooritada ei ole vaja. Eksamitasud leiate allpool.
 • Täiendkoolituse tunnistusi laadides olge tähelepanelikud koolituse valimisel, sest valikus on 3 võimalust: täiendkoolitus (selle valite kõigi täiendkoolituste üleslaadimisel); tasemekoolitus (seda valida pole mõtekas, kuid midagi ei juhtu, kui valite kogemata selle); esmaabi (esmaabikoolituse tõendit laadides tuleb kindlasti teha see valik, sest muidu programm ei tunne ära, et teil on esmaabi läbitud ja taasatesteerida pole võimalik). Eelnevalt soovitan kontrollida, kas varem üles laaditud esmaabikoolituse tõend on kehtiv. Tõend peab olema väljastatud 2019 aasta 17.aprillil või hiljem.
 • Kui tekib kahtlus täiendkoolituse tunnistuse sobivuses või on portaalist puudu koolitustunnid, mille olete kindlasti läbinud, palun teatage sellest koheselt koolitusjuhi meilile Therje@ratsaliit.ee
 • Lisaks on vajalik esitada portfoolio viimase 4 aasta tegemiste kohta ja tuleviku plaanide kohta. Portfoolio tuleb saata koolitusjuhile meilile Therje@ratsaliit.ee hiljemalt 31.märtsil 2022
 • Taasatesteerimise tasud:
  EKR-3 tase 40 eurot
  EKR-4 tase 47 eurot
  EKR-5 tase 56 eurot

Details

Date:
14/04
Time:
08:00 - 17:00
Website:
www.ratsaliit.ee

Venue

Zoom veebikeskkond

Organizer

Eesti Ratsaspordi Liit
Website:
http://www.ratsaliit.ee/