ERL toetajad ja partnerid

Eesti Ratsaspordi Liidu partnerid annavad oma toetusega panuse ratsaspordi arengule ja kasvule Eestis. Suur tänu!

Alexela – Eesti ratsaspordi suurtoetaja

Alexela Group on valdusfirma, mis tegutseb kolmes ärivaldkonnas – energeetika, kinnisvara ja metallitööstus. Ettevõte pöörab oma tegevuse juures tähelepanu keskkonnahoiule ja lähtub sotsiaalse vastutustundlikkuse põhimõtetest. Gruppi kuuluv ettevõtte Alexela Oil on olnud ratsaliidu ja Tallinn Horse Show suursponsor selle ürituse algusaegadest saadik. Alexela Oil tegeleb mootorikütuste müügiga ja omab suurimat tanklate ketti Eestis.
www.alexelaoil.ee

 

Postimees ja Postimees Grupp – ERL meediapartner

Postimees

Ajaleht Postimees on Eesti suurim kvaliteetpäevaleht, mis ilmub kuuel päeval nädalas, esmaspäevast laupäevani.
postimees.ee on uudisteportaal, kus kajastatakse päevakajalisi eesti- ja välismaiseid uudiseid ning arvamusi. www.postimees.ee 

Ajaleht Postimees kuulub Postimees Gruppi, mis on Baltikumi suurim meediakontsern
Grupi tegevus hõlmab trüki – ja internetimeedia teenuseid ning televisiooni- ja raadioteenuseid.

 

HAVAS ESTONIA (endine IDEA GROUP) – ERL turunduspartner

Havas Estonia on auhinnatud, täisintegreeritud turunduskommunikatsiooni agentuur spetsialiseerunud pakkuma 360kraadist teenust.
https://havas.ee/

 

Ratsaspordiklubi “Golden Rush” – ERL partner

Ratsaspordiklubi Golden Rush paneb oma õla alla Eesti Ratsaspordi Liidu tegemistele alates 2017. aastast. Golden Rush on ERL-i liikmesklubi.

 

 

Autospirit – ERL autopartner

Autospirit ja Subaru

Ühised hobujõud! Autospirit on ratsaliidu ametlik autopartner alates maist 2013. Autospirit AS on Subaru ja Fiati esindusõigusi omav ettevõte, mille esindus asub Tallinnas Ehitajate tee 122. Lisaks uute sõidukite müügile, hooldusele ning remondile tegeleb firma ka kasutatud sõidukite müügiga. www.autospirit.ee/subaru

 

Eesti Olümpiakomitee – ERL partner

Eesti Olümpiakomitee

Eesti Olümpiakomitee on spordi katusorganisatsioon, mille liikmeskonnas on 63 spordialaliitu, 15 maakonna spordiliitu, 4 linnade spordiliitu ja 16 üleriigilist spordiühendust. Lisaks kuulub sinna 25 eraisikut. EOK seisab ausa mängu põhimõtete ja olümpiaväärtuste eest. Eesti Ratsapordi Liit on Eesti Olümpiakomitee liige.
www.eok.ee

 

Kultuuriministeerium – ERL partner

Kultuuriministeerium

Kultuuriministeerium koos oma asutustega töötab eesti rahvusliku identiteedi säilimise ning elujõulise kultuuriruumi tagamise ja arengu nimel.
www.kul.ee

 

Kultuurikapital – ERL partner

Kultuurikapital

Eesti Kultuurkapital on avalik-õiguslik juriidiline isik, kelle tegevuse eesmärk on kunstide, rahvakultuuri, kehakultuuri ja spordi ning kultuuriehitiste rajamise ja renoveerimise toetamine rahaliste vahendite sihipärase kogumise ja sihtotstarbelise jagamise kaudu.
www.kulka.ee

 

Hasartmängumaksu Nõukogu – ERL partner

Hasarmängumaksu Nõukogu

 

Hasartmängumaksu Nõukogu (HMN) on loodud Riigikogu poolt hasartmängumaksu laekumistest toetuste jagamiseks spordi-, kultuuri-, teadus-, laste-, noorte-, pere-, meditsiini- ja hoolekandeprojektidele. www.hmn.ee

 

Tallinna Spordi- ja Noorsooamet – ERL partner

Tallinna Spordi- ja Noorsooamet

Tallinna Spordi- ja Noorsooameti peamiseks ülesandeks on linna sporditegevuse ja noorsootöö kavandamine ja korraldamine.
www.tallinn.ee/est/spordinoorsooamet

 

 

Tallink – ERL reisipartner

Tallink Grupp AS on Läänemere üks suuremaid ja edukamaid laevafirmasid, nende laevastikku kuulub hetkel kokku 18 reisi- ja kaubalaeva. Tallink Grupile kuuluvad kaks kaubamärki – Tallink ja Silja Line.
www.tallink.ee

 

Ecerö Line Cargo – ERL reisipartner

Ecerö Line Cargo abiga jõuavad suured hobuste autod soodsamalt Soome. Koostööleping lihtsustab oluliselt hobustega Soomes võistlustel käimist.
https://www.eckeroline.ee/

 

Nordic Hotel Forum – ERL hotellipartner

Hotell Nordic Forum

Nordic Hotel Forum majutab ratsutajad ja nende meeskonnad kõikide suuremate võistluste ajal. Hotell on valitud ka parimaks konverentsihotelliks Tallinnas ning edestab teisi oma teeninduse ja toitlustuse kvaliteedi poolest. Hotellile on antud välja Eestis esimene neljatärni superior-taset tõendav tunnistus. www.nordichotels.eu

 

Ibis Tallinn Center – ERL hotellipartner

Ibis Tallinn Center on ratsaliidu majutusparnter alates 2019. aastast.

http://ibis-tallinn-center.hotelintallinn.com

 

Hobumaailm.ee – ERL meediapartner

Hobumaailm.ee kajastab ratsaspordi uudiseid nii Eestist kui välismaalt. Hobumaailm on ERL’i hea meediapartner, kellega koostöös võetakse sageli ette ka suuremate võistluste kajastamine kodumaal.
http://hobumaailm.ee/

 

Land Rover Eesti – karikasarja Land Rover Trophy toetaja

Land Rover toetab 2019. aastal Land Rover Trophy nimelist karikasarja ja annab välja peaauhinna: aastase auto kasutusõiguse võitjale. Kokku peetakse sarjas 5 etappi üle Eesti ja finaal, mis toimub Pärnus.
https://www.landrover.ee/

 

Logotrade – koondise varustuse toetaja

Logotrade toel saavad koondislased endale uued koondise riided. Ettevõtte toodetud on ka Tallinn International Horse Show maskid.
https://www.logo.ee/