18.03 2024 Tulemused

Sisehooaja lõpp ja välihooaja algus - heade tulemustega

Kellel veel sisehooaja lõpp, kuid kellel juba välihooaja algus, igal juhul saavutasid meie sportlased mitmeid auhinnalisi kohti nii Itaalias, Soomes kui ka Belgias.

Pildil Margareth Eikner / Foto autor: Pegasus Photo Creations

Itaalias, Ornagos võistlenud Grete Ayache Vertigoga saavutas kaks kolmandat kohta Grand Prix for Kur klassis 67.978% ja Grand Prix Kur to Music klassis 72.020%.

Samuti Itaalias, kuid Arezzos võitis Nora Moosar hobusega Action Bird 7-aastaste hobuste 135 cm finaalsõidu. Hobusega Bahhe saavutas Nora 135 cm sõidus 9. auhinnalise koha.

Koolisõitjad olid suurte numbritega esindatud Soomes, Ypäjäl. Laupäevases CDI3* GP sõidus tuli võit Dina Ellermannile ja Donna Annale (67.826%). Paar saavutas tulemusega 71.875% pühapäevases CDI3* GP Kür klassis kolmanda koha.

CDI1* klassides võistlesid Rose Marie Skjoldby ja Tiina Kuusmann. Laupäevases klassis saavutas kolmanda koha Tiina Kuusmann hobusega Ivanhoe (64.735%) ja viienda koha Rose Marie Skjoldby hobusega Rosinate (64.265%). Pühapäevases Intermediate I klassis võttis teise koha Rose Marie (67.206%) ja viienda koha Tiina (65.088%).

Juunioride klassis saavutas Maria Mägi neljapäeval tulemusega 65.505% kolmanda koha hobusega Shampagna. Reedel sõitis Maria hobusega Jerry Red Von Seeder välja kolmanda koha (66.471%) ja tasavägiselt ka neljanda koha hobusega Shampagna (66.382%). Sama sõidu viies ja viimane auhinnaline koht tuli samuti Eestisse ja selle saavutas Martha Jušin hobusega Beltario (66.147%).

Neljapäevases lasteklassis olid eestlased põhjanaabritest paremad ja võiduga tuli koju Carmen Sõlg Ramboga (72.750%). Teise koha sai Kirke Ehandi hobusega Re-Di (68.825%). Reedel olid aga kohad vahetunud ja võidu võttis Kirke Ehandi (70.408%) ning teisele kohale tuli Carmen Sõlg (69.537%).

Poniklassis saavutas viienda auhinnalise koha Cristiana Engel ponil Tristan J (65.243%).

Belgias, Lieris sõitis Margareth Eikner hobusega Cardentos Rose Dree Boeken välja 6. auhinnalise koha kõrgusel 135 cm. Madalamates klassides tuli eestlastelt auhinnalisi kohti veel. Kõik tulemused leiab: https://online.equipe.com/shows/60922